hotel w Zgierzu

Karnawał w tym roku trwa wyjątkowo długo i daje sporo okazji do świetnej zabawy. Jeśli wciąż marzy się Wam naprawdę udany bal karnawałowy, to koniecznie wybierzcie się do Zegrza. Tam w Hotelu 500 organizowana jest 2 marca wspaniała impreza z muzyką na żywo i wieloma atrakcjami. Zdradzamy szczegóły.

Jak powinien wyglądać udany bal karnawałowy? Hotel 500 w Zegrzu zna przepis!

Czasy, kiedy zamiast wyjścia na bal karnawałowy organizowaliśmy domówki, pomału przechodzą do lamusa. Zastępują je atrakcyjne oferty karnawałowe, z którymi wychodzą kluby muzyczne, restauracje, a także pensjonaty i hotele. Jeśli zależy nam na naprawdę dobrej zabawie i odrobinie relaksu, powinniśmy rozważyć opcję, jaką jest zabawa w hotelu. Karnawał spędzony w taki sposób to gwarancja rozrywki na wysokim poziomie, zwłaszcza jeśli wybierzemy obiekt o wysokim standardzie, takim jak Hotel 500 w Zegrzu. Jest on doskonale zlokalizowany, tuż nad Zalewem Zegrzyńskim, co pozwala na jednakowo szybkie dotarcie do celu, jak i bezproblemowy powrót do domu. Biznesowy charakter hotelu, a także spore doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, to kolejne atuty, jakie mogą przekonać nas do skorzystania z tej oferty. Jak według organizatorów powinien wyglądać karnawał godzien zapamiętania? Zabawie musi towarzyszyć starannie dobrana oprawa muzyczna, która nie powinna ograniczać się tylko do tanecznych rytmów, ale i takich tylko do słuchania. Do gości najbardziej przemawiają zawsze te oferty, w których w cenę biletu wliczony jest alkohol. Ważny element takiej imprezy stanowi również bogate menu, w którym nie może zabraknąć zarówno dań na ciepło, zimno, jak i deserów – jak powszechnie wiadomo, to słodkości oraz obfitsze dania stanowią swoisty symbol karnawału.

Muzyka na żywo w wykonaniu Jennifer Schwartz

Muzyka na żywo zawsze budzi wiele pozytywnych skojarzeń i emocji. Jest też wstępem do naprawdę udanej imprezy karnawałowej. Osoby, które wybiorą się do Hotelu 500 będą miały okazję posłuchać na żywo występu Jennifer Schwartz – finalistki programu Disco Star. Łatwo wpadające w ucho taneczne rytmy i sympatyczny głos polskiej wokalistki wprowadzą wszystkich w doskonały nastrój i pomogą poczuć pozytywne wibracje. Zachęcą też do wspólnej zabawy.

Wyszukane menu i open bar

Żadna impreza karnawałowa nie może obyć się bez dobrego jedzenia oraz podkreślających smak serwowanych potraw alkoholi. Tak też jest w przypadku karnawałowej zabawy w Hotelu w Zegrzu. Goście zostaną powitani magicznym wyskokowym napojem, a dodatkowo do ich dyspozycji będzie OPEN BAR, na który złożą się: kawa, herbata, napoje gazowane, woda mineralna, soki owocowe – bez limitu oraz z limitem 0,5l/para wódka czysta lub 0,7l/para wino białe bądź czerwone. Wyszukane menu – serwowane: dania główne i desery oraz zimny i gorący bufet – nada smaku całej imprezie.

Baw się do samego rana w rytmie hitów z lat „80 i „90-tych

Naprawdę udany karnawał to taki, który nie pozwala ani na chwilę nudy i trwa aż do białego rana. Impreza karnawałowa w Zegrzu spełnia ten warunek, ponieważ będzie to swoisty powrót do przeszłości. Przez cały czas jej trwania uczestnicy będą mogli się bawić przez całą noc przy największych i najbardziej popularnych hitach z lat „80 i „90-tych granych przez DJ. Nie zabraknie też najnowszych kawałków.

Jeśli marzycie o niezapomnianym karnawale spędzonym w fantastycznym miejscu to Hotel 500 nad Zalewem Zegrzyńskim czeka właśnie na Was. Dodatkowo możecie zatrzymać się w komfortowym, wygodnym i elegancko urządzonym pokoju. Do Waszej dyspozycji w cenie noclegu znajdują się: śniadanie, darmowe WiFi na całym obszarze hotelu, atrakcje takie, jak: sauna czy bilard.

Opublikowano w kategorii: Kultura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *