zdjęcia

W zagadnieniach dotyczących content marketingu często zapominamy o niezwykle ważnej roli, jaką odgrywają zdjęcia i wszelkiego rodzaju grafiki. Należy pamiętać, że sam tekst to tylko połowa sukcesu.

Video i zdjęcia w content marketingu

Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją, gdy praca specjalistów od tworzenia contentu utożsamiana jest wprost z pracą copywitera. Jest to błędne podejście, które świadczy tylko o nieznajomości zagadnienia. Content marketing to nie tylko wartościowa treść ale również odpowiednia, przyjazna dla oka, jej charakteryzacja i oprawa. W tym zaś niezbędne staje się odpowiednie posługiwanie się grafiką. Warto więc korzystać z zdjęć, które są za darmo udostępniane w sieci lub wyszukiwać wolnych do pobrania fotografii w wyszukiwarkach internetowych. Jeśli trafimy na dobry portal ze zdjęciami, korzystajmy z tego śmiało.

Dobrej jakości content – klucz do sukcesu

Na pewno przyda się przy budowaniu wartościowego contentu. Pamiętajmy, że informacje przekazywane w formie graficznej są lepiej przyswajalne dla czytelnika. Dla przeciętnego użytkownika wykres lub infografika jest znacznie atrakcyjniejsza formą informacji od kilku stron tekstu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *