seriale-warszawa

Komunikacja miejska w Warszawie składa się z wielu różnych środków komunikacji: meta, tramwajów, autobusów, pociągów, a także tramwajów wodnych! Tak duże miasto to mnóstwo okazji do przemieszczania się z jednego jego końca na drugi i odwiedzania kolejnych dzielnic mieszkalnych. Warszawiakom służy w tym pomocą Karta Warszawiaka, dzięki której mogą podróżować po Stolicy taniej i bez konieczności ciągłego kasowania biletów.

Cena Karty Warszawiaka

Z roku na rok, Warszawiaków jest coraz więcej, więc co za tym idzie więcej jest też osób chętnych do korzystania z komunikacji miejskiej. Wychodząc im na przeciw i spełniając ich oczekiwania, radni miasta Warszawy uchwalili nowe ceny biletów miejskich w postaci Kart Warszawiaka.

Od maja tego roku za miesięczny imienny bilet zapłacimy jedyne 98 zł, a bilet ważny przed 90 dni normalny imienny kosztuje 250 zł. Te ceny Karty Warszawiaka stanowią kuszącą propozycję dla mieszkańców miasta. Od 1 września Warszawiacy jeżdżą taniej! Dodatkowo warto dodać, że posiadacze Karty Warszawiaka mogą korzystać na co dzień z licznych zniżek, co na pewno ułatwia życie w mieście.

Przeczytaj też: Ile zarabia nauczyciel w Warszawie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *