Kolejna eliminacja VI edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy za nami!

Kolejna eliminacja VI edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy za nami!

18 marca 2019 0 przez Redakcja

Tym razem Tytan gościł na Woli, która jest z nami nieprzerwanie od I edycji. Impreza odbyła się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Wola przy ul. Obozowej 60, gdzie również odbędzie się Wielki Finał.

W trakcie eliminacji na Woli odwiedził nas wyjątkowy Gość. Uczniów startujących do walki o jak najlepsze wyniki dopingowała Joanna Hętka – wychowanka WTW, brązowa medalistka IO w Rio de Janeiro.

Na Woli #Tytan6, zgromadził prawie 200 uczestników z klas 5,6,7 oraz 8 ze szkół podstawowych. Emocji dostarczył również wyścig „gwiazd” gdzie nauczyciele mogli zmierzyć się na ergometrze z mistrzynią Świata Agnieszką Renc oraz z Panami: Bartoszem Kusiorem (Dyrektor OSiR Wola), Arkadiuszem Werelichem (Naczelnik Wydziału Sportu Dzielnicy Wola), Robertem Rafałowskim (Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola) i Maciejem Śliwińskim (Dyrektor WTW).

Tradycyjnie impreza zakończyła się sztafetą szkół. Uśmiechy i wypieki na twarzach nie tylko młodzieży, ale również nauczycieli i organizatorów dowodzą, że Tytan, jak i całe WTW, mają się doskonale! Więcej informacji i wyniki na stronie www.wtw.waw.pl
Kolejna eliminacja już 19.03.2019r. na Bemowie (OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40).
Zapisy: agnieszka.renc@wtw.waw.pl

Przeczytaj również:

Za nami etap mokotowski Wioślarskiego Tytana Warszawy

Wioślarski Tytan Warszawy: już wkrótce etap mokotowski!