Radom Warszawa

Korki mogą skutecznie utrudniać wyjazd z Warszawy, szczególnie w piątkowe popołudnie. Niezależnie jednak od tego, czy jesteś studentem i chcesz wrócić do Radomia na weekend, czy na jeden dzień postanowiłeś odwiedzić stolicę, w drodze powrotnej postaw na pociąg! Zarezerwuj bilet PKP Intercity na trasie Warszawa-Radom i ciesz się wygodą, ceną oraz szybkością połączenia – zaledwie godzina i czterdzieści jeden minut pozwolą ci wysiąść na dworcu w Radomiu i z pełną energią móc cieszyć się tym miastem!

Dlaczego pociąg?

Warszawa znajduje się na tyle blisko Radomia – około 105 km – że siłą rzeczy stała się doskonałą bazą wypadową nie tylko dla osób szukających pracy, lecz także studentów. Nic zatem dziwnego, że wszyscy poszukują jak najdogodniejszego połączenia na tej trasie. Jazda samochodem wiąże się nieraz z wielogodzinnymi korkami i brakiem możliwości rozprostowania nóg. Podobne skutki niesie ze sobą jazda autobusem. Warto zatem postawić na kolej – dlaczego?

  • Komfort jazdy – coraz nowocześniejsze pociągi oferują nie tylko wygodne fotele, lecz także możliwości dostosowane do współczesnych potrzeb. Któż z nas nie lubi w wolnej chwili obejrzeć ulubionego serialu, czy też po prostu w końcu móc odpisać na zalegające maile? Śmiało można robić to w trakcie podróży i nie obawiać się o stan baterii smartfona czy laptopa. Każde miejsce ma dostępne gniazdko elektryczne.
  • Niska cena – osoba dorosła, która podróżuje w drugiej klasie, zapłaci za bilet taniomiastowy na trasie Warszawa-Radom 24,90 zł! Jeśli zaś jesteś studentem, wyniesie cię on zaledwie 12,20 zł (taniej niż obiad w barze mlecznym)!
  • Krótki czas podróży – czeka cię tylko 1 h i 41 minut jazdy. Nie może się to równać z jakimikolwiek korkami!
  • Termin dopasowany do ciebie – możesz dostosować podróż do własnych potrzeb! Liczne połączenia pozwalają na wybór przejazdu w takim terminie, który będzie pasował ci najbardziej – niezależnie od dnia tygodnia czy godziny.

Bilety na wiele sposobów

Równie ważna jest wygoda zakupu biletów. Pamiętaj, że nawet jeśli w ostatniej chwili zmienisz zdanie i postanowisz przesiąść się z samochodu w pociąg, możesz szybko kupić swój bilet w Internecie. Strona PKP Intercity jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Wystarczy, że w wyszukiwarce połączeń wpiszesz miejsce startu podróży i punkt docelowy, a za chwilę otrzymasz propozycję najbliższych dostępnych pociągów. Zaznaczasz więc tylko szczegóły swojej rezerwacji, płacisz i możesz już spokojnie czekać na termin odjazdu.

Co ważne, do rezerwacji biletów możesz użyć też aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator i mieć ją pod ręką zarówno w telefonie, jak i na tablecie. Zakupy trwają wtedy zaledwie chwilę, a biletu nie musisz już drukować. Dzięki aplikacji możesz też wygenerować fakturę lub jeśli plany ulegną zmianie, dokonać zwrotu biletu. Na bieżąco będziesz też dostawał informacje o aktualnych promocjach oraz punktualności pociągów.

Nie musisz już zatem stać w kolejce do kas biletowych, które swoją drogą są coraz mniejsze, m.in. właśnie dzięki możliwości kupna biletów online. Nie oznacza to oczywiście, że na dworcu biletu nie dostaniesz. Tam będziesz miał opcję zakupu biletu w kasie, jak i biletomatach, których lokalizację możesz wyszukać na stronie PKP Intercity. Znajdują się one zarówno na dużych dworcach, jak i w pobliżu kluczowych stref przesiadkowych. Co istotne, w większości z nich możesz płacić zarówno gotówką, jak i kartą, dzięki czemu odpada też zmartwienie o konieczności poszukiwania bankomatu na pięć minut przed odjazdem! Na spokojnie zdążysz na czas i komfortowo dojedziesz (nie tylko) z Warszawy do Radomia. Wszystko jest stworzone dla twojej wygody – byś mógł dopasować podróż do swoich potrzeb.

Więcej informacji oraz wybór połączeń z Warszawy do Radomia znajdziesz na stronie PKP Intercity – kup bilet taniomiastowy i nie obawiaj się już żadnej podróży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *