ścieżka rowerowa

Veturilo w Warszawie już od 6 lat

Rowery miejskie Veturilo na dobre wpisały się w krajobraz miasta Stołecznego Warszawy. Choć początkowo wiele osób nie mogło się do nich przekonać, dziś bardzo rzadko spotkać można krytyków tej inicjatywy. Mieszkańcy miasta bardzo chętnie i często korzystają z rowerów miejskich nie tylko ze względów sportowych i rekreacyjnych, ale także czysto logistycznych – rowerem bowiem niekiedy szybciej można dostać się w oczekiwane miejsce niż samochodem czy komunikacją miejską. Teraz miejskie rowery Veturilo obchodzą 6 rocznicę wkroczenia na rynek warszawski.

Z artykułu dowiesz się:

  • Ile stacji rowerów miejskich Veturilo znajduje się w Warszawie?
  • Ile rowerów Veturilo jest w Stolicy naszego kraju?
  • Jakie rowery miejskie Warszawiacy mają do wyboru?
  • Ile lat mają warszawskie rowery miejskie?

Stacje Veturilo Warszawa

Co roku powstają w Stolicy nowe stacje rowerów Veturilo. Jest ich już ponad 350, co oznacza, że mieszkańcy widzą je niemal codziennie, na każdym kroku. Rowery miejskie dostępne są dla mieszkańców wszystkich dzielnic. Wszystkich rowerów jest zaś w Warszawie ponad 5 tysięcy! Poza zwykłymi rowerami miejskimi Warszawiacy mogą korzystać też z rowerów elektrycznych, tandemów i rowerów dziecięcych. Jest to świetna forma spędzenia wolnego czasu, całymi rodzinami jak i samemu. Serdecznie więc zachęcamy do jazdy rowerami miejskimi w Warszawie i nie tylko!

Wycieczki rowerowe i nie tylko, czyli Warszawa na sportowo

Warszawa jest miastem, którego mieszkańcy są bardzo aktywni sportowo i chętnie wypoczywają w ten sposób. Świadczy o tym nie tylko popularność wycieczek rowerowych ale również liczne biegi organizowane dla Warszawiaków i nie tylko jak Bieg Powstania Warszawskiego, o którym informowaliśmy niedawno.

Opublikowano w kategorii: Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *