Wypozyczalnia-aut-na-Lotnisku-Modlin

Niezależnie od tego, czy do Warszawy przylatujemy w celach biznesowych, czy turystycznych – zarówno do wydostania się z lotniska Modlin, jak i do poruszania się po Warszawie, czy nawet – po całej Polsce, konieczne jest wypożyczenie samochodu. Najlepiej, gdy można to zrobić na miejscu. Prezentujemy wypożyczalnie aut, które mieszczą się na terenie Modlina.

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Krakowska Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio ma oddziały również w Warszawie, w tym na lotnisku Modlin. Tam możliwe jest skorzystanie z wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego, w zależności od potrzeb. Jak można sprawdzić w ofercie wypożyczalni samochodów http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-warszawa/, każde auto posiada pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW, bogate wyposażenie i klimatyzację. W ofercie wypożyczalni znajdują się samochody osobowe klasy B+, C, C+ kombi, a także luksusowe. Co więcej, wynajem aut możliwy jest bez limitu kilometrów, a zwrócić je można w innych miejscach niż odbierano.

Express Rent a Car

Express Rent a Car jest drugą wypożyczalnią samochodów, której oddział znajduje się na terenie portu lotniczego Warszawa-Modlin. To firma z ponad 20-letnim stażem, ma więc doświadczenie w wynajmie aut. Oferuje samochody maksymalnie 3-letnie, które są regularnie serwisowane. W cenie wynajmu jest OC i AC, a w razie awarii lub wypadku nie ponosi się żadnych kosztów i otrzymuje auto zastępcze. Wypożyczalnia nie nakłada limitu kilometrów. Co istotne, oferuje pomoc całodobowej infolinii. Dodatkowo można wynająć można nawigację GPS, bagażnik dachowy, fotelik dla dziecka.

PANEK S.A.

PANEK S.A. to polska firma z 18-letnim stażem. Na terenie Polski i Liwie ma w sumie 60 oddziałów, wiele na lotniskach, w tym na Modlinie. W ofercie ma samochody osobowe wszystkich popularnych segmentów, w tym także auta dostawcze. Wypożyczalnia PANEK S.A. świadczy usługi z zakresu wynajmu średnio- i długoterminowego, wynajmu z OC sprawcy i wynajmu korporacyjnego dla dużych firm, a od 2017 roku na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości uruchomiła usługę PANEK CarSharing, czyli możliwość wypożyczania samochodu na minuty, godziny i dni.

Wypożyczalnia samochodów Sixt

Sixt AG to firma międzynarodowa, która posiada ponad 4000 punktów usługowych w około 100 krajach. Jeden z oddziałów na terenie Polski mieści się w Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin. Sixt świadczy wynajem zarówno krótko-, jak i długoterminowy. W ofercie firmy dostępne są samochody od klas ekonomicznych po segmenty premium; tak osobowe, jak i dostawcze. Pojazdy są średnio 3-miesięczne. Sixt prowadzi program lojalnościowy Miles & More, za wypożyczenie auta dostaje się dodatkowe mile, uprawniające do zniżek.

AWOS Rent a car

AWOS Rent a car to firma, która swoje oddziały ma głównie na lotniskach, w tym na warszawskim porcie Modlin. Oferuje wynajem krótkoterminowy, długoterminowy oraz pojazdy zastępcze. AWOS dysponuje samochodami luksusowymi i sportowymi, klasy wyższej i średniej oraz autami miejskimi i rodzinnymi. Wypożyczyć u nich można samochody terenowe i busy. Wypożyczając auto w AWOS ma się pełny pakiet ubezpieczeń i brak limitu kilometrów. Stali klienci nie muszą płacić kaucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *