social-media

Prowadzisz firmę ale nie masz czasu zajmować się marketingiem w mediach społecznościowych? Twitter, Facebook, Instagram to dla Ciebie czarna magia i nic z tego nie rozumiesz? Może zastanawiasz się kiedy najlepiej dodawać posty promocyjne, jakiego rodzaju wpisy umieszczać na tablicy aby przyciągnąć odbiorców czy jaki format dobrać? Pomocną dłoń w takim wypadku wyciągają do Ciebie twórcy systemu PublBox, który służy do tworzenia profesjonalnych, spersonalizowanych strategii treści w Social Media!

Czym jest platforma PublBox?

Publbox posługuje się algorytmem, który pomaga ustalać strategię publikacji treści marketingowych w popularnych społecznościówkach. Bezpośrednio z systemu możemy dodawać wpisy na nasze profile Social Media, a także ustalać w kalendarzu harmonogram publikacji. Jest to szczególnie przydatne dla korporacji, które nierzadko planują każdy wpis z dużym wyprzedzeniem.

Smart Kalendarz PublBox pomaga w tworzeniu postów w różnych formatach, które w każdej chwili można edytować. Dzięki platformie możemy również w sposób prosty i szybki tworzyć konkursy czy w inny sposób angażować fanów.

Publikacje na co dzień, edytor graficzny, statystyki i wiele innych…

PublBox to innowacyjny system posiadający wiele specjalistycznych narzędzi ułatwiających pracę Social Media Managerom. Ze wszystkimi można zapoznać się pod TYM linkiem. Za szczególnie warte uwagi można uznać edytor graficzny czy publikacje na co dzień. Dzięki edytorowi Twoje wpisy w mediach społecznościowych będą wyjątkowo barwne i wyróżniające się spośród konkurencji. Dzięki strategii i unikalnej treści każdego dnia dostaniemy propozycję wpisów, które będą unikalne i atrakcyjne dla użytkowników!

Ważne jest to aby monitorować wyniki i rezultaty naszych działań. W sekcji raporty znajdziemy rozbudowane dane dotyczące naszych social mediów. Mając je w zasięgu ręki możemy skutecznie kreować politykę publikacji wpisów. Raporty możemy pobrać na własny dysk w wygodnym formacie.

Całość w cenie 9 dolarów miesięcznie lecz dla zainteresowanych przygotowano bezpłatny okres próbny. Usługa jest stale rozwijana więc można się spodziewać wkrótce jeszcze większych udogodnień.

social-media publbox

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *