basen w Warszawie

Pływalnie w Warszawie – lista popularnych miejsc do pływania

Basen to jedno z tych miejsc, gdzie chętnie uczęszczamy samotnie, a także w parach lub nawet całymi rodzinami. Sobotnie południe z dziećmi na basenie to świetny sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu. Gdzie w Warszawie udać się na basen? Które miejsca w naszym mieście będzie najlepsze na wspólny wypad z rodziną na pływalnie? Sprawdźmy to wspólnie z redakcją portalu Wieści z Warszawy.

Ośrodek Sportu i Rekreakcji Dzielnicy Śródmieście – Polna

Jest to miejsce, w którym na co dzień często spotkamy studentów pobliskiej politechniki, którzy spędzają czas na pływalni w ramach zajęć szkolnych bądź jako odprężenie po nich. Nie mniej, nie jest to tylko miejsce dla studentów. Pływalnia ma świetne dwie sauny, jacuzzi a także zjeżdżalnie, czyli coś co dzieci lubią na basenie najbardziej. Warto więc tam się wybrać! Po pływaniu zaś warto zajrzeć do punktu gastronomicznego, aby uzupełnić energię! Basen, co ważne, wyróżnia się stosunkowo niskimi cenami.

Orka. Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji

Okra to basen zlokalizowany niemal w centrum miasta. Jest to pływalnia, która zbiera świetne opinie wśród odwiedzających ją mieszkańców Warszawy. Miejsce to oferuje zajęcia dla najmłodszych ale nie tylko – również dorośli znajdą tu coś dla siebie. Basen oferuje kilka torów, po których można pływać. W godzinach wieczornych znajdziemy tu naprawdę dużo ludzi, a basen bywa zatłoczony. Nie mniej, w weekend, a szczególnie rano można spokojnie poćwiczyć pływanie.

Park Wodny Warszawianka

Bardzo popularne miejsce na mapie stołecznego Mokotowa. Na tygodniu, a także w weekend można tu spotkać tłumy ludzi. Nie zmienia to jednak faktu, że basen jest na tyle duży, że może pomieścić niemal wszystkich chętnych. Liczne zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także możliwość wolnego wejścia po zakupie jednorazowego biletu, atrakcje wodne i barek to coś, co przyciąga ludzi do Parku Wodnego Warszawianki. Basen jest czynny w ciągu tygodnia do 22.00 więc spokojnie możemy się tam udać tuż przed snem, aby odprężyć się po całym dniu.

Basen Inflancka w Warszawie

Basen Inflancka mieszczący się oczywiście przy ulicy Inflanckiej w Warszawie to miejsce, gdzie szczególnie dużo osób przychodzi w lecie. TO wszystko dlatego, że basen Inflancka oferuje również otwarte pływalnie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nic dziwnego więc, że rodzice w wakacje ściągają tu swoje pociechy, aby te mogły popływać. Na basenie oferowane są szkółki pływackie dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z warszawskich basenów, które pozwolą Ci na sportową formę relaksu, a Twojemu dziecku na naukę pływania, która na pewno przyda się w życiu!

Opublikowano w kategorii: Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *