Bezpieczny konwerter YT – ranking 2020

Bezpieczny konwerter YT – ranking 2020

22 września 2020 0 przez Redakcja

Jedna z najbardziej rozwojowych platform – Youtube

Platforma Youtube powstała w 2005 roku od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło. Kiedyś Youtube służył tylko do odsłuchiwania piosenek, naszych ulubionych artystów jeśli nie chcieliśmy wydawać pieniędzy na płyty, czy bardzo często do oglądania śmiesznych filmików, które dodawali ludzie. Nikt wtedy nie spodziewał się, ze rozrośnie się to do takiej skali jak w dzisiejszych czasach. Aktualnie Youtube wypiera telewizje, młodzi ludzie bardzo często nie kupują już telewizorów i nie oglądają telewizji, a yt. Stał się on platformą do wyrażania siebie, zarabiania niemałych pieniędzy oraz zdobywania popularności. Teraz większość idoli młodych ludzi właśnie wywodzi się z internetu, z Instagrama, tik toka czy właśnie z yt. Influencerzy stali się wzorami do naśladowania, często, bardzo młodych ludzi. Abstrahując od tego całego rozwoju tej platformy, mimo tego, ze możemy za darmo dodawać filmiki, oglądać czy słuchać muzyki, od tylu lat nadal nie mamy możliwości robienia tego w tle np. kiedy przeglądamy Facebooka, czy czytamy w internecie jakieś wiadomości. Między innymi dlatego powstały przeróżne konwertery. pozwalają obejść darmowo te przeszkody, które stawia nam Youtube.

Co to właściwie jest konwerter YT?

Konwerter jest to program do przetwarzania formatu jednego rodzaju na inny. Głównie te konwertery, o których mówię służą do przetwarzania plików z yt na pliki mp3, czyli dzięki temu możemy wreszcie za darmo słuchać swojej ulubionej muzyki z zablokowanym ekranem, by nie rozładowywać telefonu lub w tle, kiedy robimy na telefonie coś innego niż tylko oglądanie na Youtubie. Bardzo przydaje się to do słuchani muzyki np. podczas sprzątania w słuchawkach, bo przecież sprzątanie bez muzyki to nie to samo, czy po pobraniu ze strony internetowej naszych hitów, można zgrać na płytę CD i odtworzyć sobie w aucie. Same plusy… prawie

Na co uważać korzystając z konwerterów YouTube?

Musimy uważać na to, że wiele takich stron oferujących konwenter yt na mp3 są okropnie zawirusowane, jest to także bardzo łatwe pole do popisu dla oszustów. Poza tym musimy także pamiętać ze yt ma zastrzeżone prawa autorskie, po tym jak pobierzemy swoje pliki możemy je wykorzystać tylko do celów własnych. Pod żadnym pozorem nie można wykorzystywać ich do celów sprzedażowych.

YouTube na mp3 – jak to zrobić?

Aby przenieść pliki z yt na pliki mp3 można pobrać sobie specjalny program lub robić to on-line. Ten drugi jest na pewno prostszy.

Konwertowanie online krok po kroku:

  1. Znaleźć najlepszą i najbezpieczniejszą stronę do tego przystosowaną,
  2. Skopiować link konkretnego video z yt i wkleić w wyznaczone miejsce na stronie,
  3. Wybrać jakość z jaką chcemy pobrać plik,
  4. Przekonwertować i zapisać swoje video na dysku.

Przykłady różnych konwerterów – ranking 2020

Jak już napisano, jest wiele programów do konwertowania, tych złych i tych dobrych. Wymienimy teraz parę tych najlepszych:

1. Atube chatcher

– Całkowicie darmowy.

2.Freemake

-Istnieje wersja zupełnie darmowa jak i dla bardziej wymagających jest dostępna wersja premium w postaci jednorazowej licencji o koszcie $9,95.

3.4k video downloader

-Dostępny w okrojonej wersji za darmo i oferuję możliwość zaplacenia do wersji premium w cenie, €14,76 (ok. 65zł) za dożywotnią licencję osobistą na 3 stanowiska oraz €73,50 (ok. 325zł) za licencję biznesową na 5 stanowisk.

4.YTMP3

-Całkowicie bezpłatne.

5. Any video conventer

-Istnieje wersja bezpłatna oraz wersja płatna kosztuje $49,95 (ok. 185zł).

6. Y2 mate

-100% darmowe.

7.Dvd video soft

Dostęp jest całkowicie bezpłatny. Istnieje jednak również płatny dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji programu.

8.Free video downloader

-Bezpłatne.

9.Clip grab

-Darmowe

10. Converto

-100% darmowe

Jak widać po przedstawionym wyżej rankingu top10 najlepszych serwisów konwertujących z YT na mp3, możliwości wyboru są naprawdę spore. Każdy z wymienionych wyżej portali działa od dłuższego czasu, dzięki czemu zdołał już sobie wyrobić pewną renomę, co tylko świadczy na jego korzyść. Jeśli używasz jakiegoś innego, bezpiecznego konwertera YouTube, którego nie ma na powyższej liście to daj nam koniecznie znać o tym, w komentarzu!