Bezpłatna komunikacja dla wolontariuszy WOŚP w Warszawie

Bezpłatna komunikacja dla wolontariuszy WOŚP w Warszawie

24 stycznia 2023 0 przez Redakcja

W niedziele od 6 lutego do 27 czerwca bieżącego roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą mogli korzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej w Warszawie. Akcja jest skierowana do wszystkich, którzy będą brać udział w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP w stolicy. Aby skorzystać z bezpłatnych przejazdów, wolontariusze muszą okazać legitymację potwierdzającą ich udział w zbiórce.

Bezpłatna komunikacja obejmuje zarówno tramwaje, jak i autobusy oraz metro. Oznacza to, że wolontariusze będą mogli swobodnie przemieszczać się po mieście i zbierać datki w różnych dzielnicach Warszawy.

Jest to kolejna inicjatywa miasta, która ma na celu wsparcie WOŚP. W ubiegłych latach również były oferowane bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z największych i najważniejszych charytatywnych akcji w Polsce. Jej celem jest zebranie środków na zakup sprzętu medycznego dla szpitali i przychodni oraz na finansowanie badań naukowych.

Inicjatywa ta jest bardzo ważna, ponieważ pozwala na zwiększenie skuteczności zbiórek pieniędzy przez wolontariuszy, a także pomaga w promocji akcji charytatywnej WOŚP w Warszawie.