drony w warszawie

O tym, jak bardzo zanieczyszczone jest powietrze w Warszawie przekonać się można bardzo łatwo sprawdzając aktualne natężenie smogu w naszym mieście. Wtedy szybko dojdziemy do wniosku, że niekiedy bywają okresy, że nie ma dnia z normalnym powietrzem. To zaś oznacza, że każdego dnia trujące spaliny negatywnie wpływają na zdrowie nasze, naszych dzieci, rodziny, przyjaciół, sąsiadów… Słowem, nas wszystkich, Warszawiaków. Miasto, aby temu zaradzić rozpoczyna kolejny etap walki ze smogiem w Stolicy. Tym razem do akcji wkroczą drony!

Drony pomogą zlokalizować trucicieli

W jaki sposób drony miałyby pomóc nam oczyścić warszawskie powietrze? Ano z ich pomocą policja i inne odpowiednie do tego służby mundurowe (przy okazji sprawdź ile zarabiają policjanci w Warszawie) namierzać będą osoby, które nielegalnie palą trujące odpady. W ten sposób skuteczność w zwalczaniu smogu ma się zwiększyć.

Najczęściej do spalania odpadów dochodzi w dzielnicach peryferyjnych, jednak wszystkie dzielnice Warszawy będą monitorowane pod kątem nielegalnego spalania śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *