Gdzie na dzień dziecka w Warszawie?

Gdzie na dzień dziecka w Warszawie?

31 maja 2020 0 przez Redakcja

Już jutro, czyli 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka, czyli święto wszystkich dzieci. Warto tego dnia spędzić czas wspólnie ze swoimi pociechami, tak aby pokazać im, że są dla nas najważniejsze, i że 1 czerwca to rzeczywiście ICH dzień. Jakie zabawy wymyślić dla dziecka? Gdzie pójść w Warszawie? Jak wspólnie spędzić czas w dzień dziecka? Sprawdźmy, co można robić ciekawego w Warszawie!

Gdzie z dzieckiem 1 czerwca?

Mimo, że wciąż mamy pandemię koronawirusa, która mimo otwarcia coraz to nowych miejsc w Warszawie wciąż trwa to nadal możemy wymyślić ciekawe sposoby na spędzenie czasu z dzieckiem w jego dzień.

Wiele instytucji kulturalnych w Warszawie przygotowało na ten dzień specjalne wydarzenia. Ze względu na wspomnianą pandemię w tym roku niestety zostaną one w większości przeniesione do świata wirtualnego, ale przecież dla chcącego nic trudnego! Takie wydarzenia przygotował m.in. Teatr Baj, Nowy Teatr, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Służewski Dom Kultury.

Inną ciekawą opcją na spędzenie czasu z dzieckiem 1 czerwca jest wspólne pójście do parku w Warszawie, gdyż te otwarte są już od miesiąca i śmiało można korzystać z ich dobroci. Można wybrać z wielu parków jak Łazienki Królewskie, Ogród Saski czy Park Świętokrzyski.

Na koniec możemy zaprosić Was do warszawskich restauracji, które przyciągają klientów świetnie przygotowanym MENU. Od pewnego czasu można śmiało przychodzić do lokali gastronomicznych w mieście, a obsługa zadba o higienę, mycie stolików i odległości między klientami, tak aby nie było obaw o rozprzestrzenianie się wirusa lub chociaż aby to ryzyko możliwie jak najbardziej zminimalizować.