Gdzie potańczyć w Warszawie?

Gdzie potańczyć w Warszawie?

14 maja 2020 0 przez Redakcja

Gdzie potańczyć w Warszawie? My, Polacy, jesteśmy znani z tego, że uwielbiamy imprezować. Najlepiej bawimy się przy dobrej muzyce, przy której można potańczyć, dlatego w naszym kraju mamy wiele, prestiżowych klubów tanecznych. Jakie modne kluby znajdziemy zatem w naszej stolicy?

Kluby muzyczne Warszawa

W Warszawie jest duża ilość modnych klubów tanecznych, do których ludzie chętnie chodzą na imprezy. Poniżej przedstawiamy listę najlepszych i najbardziej znanych klubów

Klub „Smolna”

Jeśli zastanawiasz się gdzie potańczyć w Warszawie to warto zwrócić uwagę na popularną Smolną. Jest to miejsce, które najbardziej przypadnie do gustu miłośnikom starej Warszawy, ponieważ znajduje się w przedwojennej kamienicy przy ulicy Smolnej 38. Znajdziemy tutaj chillout room, dwie sale taneczne, trzy bary oraz patio, który służy za scenę pod gołym niebem! Wielu warszawiaków twierdzi, iż własnie w tym klubie usłyszymy najlepszą muzykę z kategorii house i techno w Polsce!

Adres: Smolna 38, 00-375 Warszawa

Klub „Level 27”

Jest to miejsce, które znajduje się w budynku na 27 piętrze w samym środku Warszawy! Klub składa się z głównej części w środku budynku oraz z otwartego tarasu, obie te strefy przystosowane są do tańca. Klienci klubu opisują go jako wspaniałe miejsce na imprezę, mające świetną atmosferę i tani, pyszny alkohol!

Adres: al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa

„Club Wesele” – miejsce do potańczenia w Warszawie

Jest to miejsce, w którym imprezy maja być w klimacie właśnie wesel! Znajdziemy tu więc muzykę disco-polo, dobrą wódkę, a nawet aktorów, którzy wcielają się w rolę młodej pary! Kupimy tu nawet śledzia, czy tatara. Klub podzielony jest na dwie sale taneczne – w jednej części usłyszymy hity disco-polo, w drugiej zaś największe hity polskiej i światowej sceny muzycznej.

Adres: Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa

Warszawska „La Playa Music Bar”

W dzień jest to zwykła plaża dla osób, które chcą wypocząć opalając się lub pływając, w nocy zaś miejsce to zamienia się w prawdziwy „beach party” z amerykańskich filmów! Klienci mówią, że dużym plusem tego klubu jest naprawdę wilka ilość miejsc siedzących, które, w przeciwieństwie do innych miejsc, nie wymagają rezerwacji. Słynie z pięknych widoków, świetnej atmosfery i dobrej muzyki!

Adres: Wybrzeże Helskie 1/5, 03-459 Warszawa

Klub „SEN”

Miejsce, które ma swój niepowtarzalny klimat. Opisywane jest jako „najlepsze miejsce w Warszawie do imprezy w weekend”. Zadowoleni klienci opisują, iż miejsce to jest nie do zapomnienia. Wspaniałe widoki, cudowna muzyka, dobry alkohol, a przede wszystkim, świetna atmosfera na całonocną imprezę!

Adres: Wioślarska 6/3 piętro, 00-411 Warszawa

Zobacz też: