forum języków obcych

W dniach 3-4 marca 2018 roku odbędzie się kolejna, trzecia już edycja imprezy z cyklu FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH. Event podzielono na dwa dni z czego pierwszy z nich (3 marca) odbędzie się w Gdańsku, drugi zaś (4 marca) będzie mieć miejsce w Warszawie. Jest to spotkanie dedykowane osobom zainteresowanym nauką języka obcego w formie kursu językowego za granicą, a także rodzicom, którzy chcieliby aby ich dzieci mogły uzyskać szansę kształcenia ta metodą.

Gdzie się odbędzie Forum Wyjazdów Językowych w Warszawie?

III edycja imprezy, a dokładniej jej warszawska część będzie mieć miejsce w tym roku w hotelu MERCURE, przy ulicy Złotej 48/54. Jest to ścisłe centrum Stolicy, zaledwie kilkaset metrów od dworca centralnego, czyli miejsce doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta.

Dlaczego warto udać się na ten event?

Forum Wyjazdów Językowych to impreza z pewnością warta uwagi wszystkich poliglotów i osób aspirujących do tego miana. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób organizowane są kursy językowe za granicami naszego kraju, oraz jakie są zalety uczestnictwa w takim kursie. Jest to zarazem świetna okazja ku temu, aby wypróbować swój język w praktyce z reprezentantami zagranicznych szkół językowych. Będzie to też szansa na zapoznanie się szczegółowo z programem i regulaminem zajęć podczas takiego wyjazdu. Ciekawym i wartym uwagi dodatkiem jest fakt, że podczas forum istnieje szansa na zdobycie atrakcyjnych zniżek na wyjazdowe kursy językowe. Brzmi nieźle? To szykujcie się na uczestnictwo w Forum Wyjazdów Językowych 4 marca w warszawskim hotelu MERCURE.

Wstęp na imprezę jest darmowy. Organizatorzy przygotowali również ciekawą alternatywę dla osób, które chciałyby lecz z jakiś przyczyn nie mogą dotrzeć ani do Gdańska ani do Warszawy. Jest to relacja online, która dostępna będzie dla wszystkich internautów.

Z pełną listą gości, którzy zaprezentują się podczas forum można się zapoznać na łamach strony internetowej organizatora imprezy pod TYM linkiem. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *