impreza

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy? Pomyśl o zorganizowaniu ich poza domem! Dlaczego warto urządzić taką imprezę i ile będzie kosztować?

Chyba każdy rodzic, który miał już okazję zorganizować kinderbal, na pewno wie, że jego urządzenie może być niemałym wyzwaniem. Urodzin dla dzieci w domu to nie tylko gotowanie i sprzątanie, ale również doglądanie najmłodszych, aby zabawa przebiegała bezpiecznie.

Chociaż imprezy dla dzieci w domu to sprawdzona propozycja zarówno dla trzylatka, jak również dla dziesięciolatka, to jednak coraz więcej rodziców decyduje się na organizowanie urodzin w innych miejscach – w salach zabaw, w kinie, w parku linowym czy też na basenie, aby wspomnieć jedynie o paru propozycjach.

Jakie są głównie zalety urządzania urodzin dla dzieci poza domem? Jak wybrać najlepsze miejsce? W końcu, z jakimi cenami trzeba będzie się wtedy liczyć? Sprawdź teraz!

Dlaczego warto urządzić urodziny dla dzieci poza domem?

Komfort jest główną, ale nie jedyną zaleta organizacji imprezy dla dzieci poza domem. Oprócz niego warto wskazać również na oszczędność cennego czasu, a także na dobrą zabawę najmłodszych, którzy mogą wtedy spędzić swój czas w niezwykły sposób – zupełnie inaczej niż na co dzień.

Do wyboru mamy obecnie sporo różnych miejsc, w których można urządzić takie imprezy dla dzieci w Warszawie oraz w innych miejscowościach na terenie całego kraju. Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się sale zabaw, gdzie maluchy mogą korzystać z różnorodnych atrakcji.

Wiele sal zabaw dysponuje specjalnymi salkami, gdzie można urządzić urodziny dla dzieci – na miejscu można skorzystać z kompleksowej obsługi, dlatego też rodzice małego solenizanta nie muszą już zajmować się praktycznie niczym, co związane z organizacją wydarzenia.

Co więcej, impreza dla dzieci zorganizowana w sali zabaw wcale nie musi być droga. Z jakimi kosztami trzeba się wówczas liczyć?

Ile kosztuje urządzenie urodzin dla dziecka poza domem?

Urządzenie dziecięcych urodzin wypełnionych radością w sali zabaw nie jest związane z wysokimi wydatkami. Ceny zależne są przede wszystkim od wybranego pakietu urodzinowego oferowanego przez salę.

Pakiety urodzinowe zawierają już wszystko, co jest niezbędne, aby mali solenizanci dobrze się bawili. W cenie znajduje się wtedy dostęp do sali wraz z poczęstunkiem, a także bilet na salę zabaw. Dodatkowo, nad maluchami może czuwać wtedy opiekun urodzin, dlatego rodzice mogą w tym czasie odpocząć, wybrać się na zakupy lub załatwić inne swoje sprawy.

Ceny za imprezy dla dzieci w Warszawie rozpoczynają się już od około 50 złotych za osobę. Cena może pójść w górę w przypadku wyboru droższego pakietu, a także przy organizacji urodzin w weekend – od piątku do niedzieli. Wtedy koszty mogą wynieść nawet do około 80-90 złotych za jedną osobę.

Można zdecydować się także na wykupienie opcji dodatkowych na urodziny dla dziecka, na przykład na usługi animatora, na malowanie buzi, wykonanie tatuaży brokatowych, zamówienie piniaty, specjalną dekorację.

Dokładne cenniki dotyczące usług tego rodzaju można znaleźć na stronach internetowych sal zabaw organizujących imprezy dla dzieci.

Airo Space Kids – najlepsze miejsce na urodziny dla dzieci w Warszawie

Jeśli szukasz dobrego miejsca na urodziny dla dzieci w Warszawie, sprawdź już teraz salę Airo Space Kids, która znajduje się przy centrum handlowym przy ulicy Łopuszańskiej. To właśnie tam dla najmłodszych przygotowano wyjątkową ofertę na urodziny!

Airo Space Kids to kosmiczna sala zabaw, która przypomina statek kosmiczny po lądowaniu na obcej plancie. Na najmłodszych czeka tu wiele wspaniałych atrakcji – tory przeszkód, zjeżdżalnię, baseny z gąbkami, ścianki wspinaczkowe, tor gokartowy, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Sala zabaw oferuje szeroką gamę pakietów – ceny zaczynają się już od 50 złotych za gościa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *