Imprezy klubowe w Warszawie – zobacz nasze propozycje na dobra zabawę

Imprezy klubowe w Warszawie – zobacz nasze propozycje na dobra zabawę

26 lutego 2020 0 przez Redakcja

Imprezowy kwiecień w Warszawie upłynie pod hasłem muzyki klubowej. Miesiąc rozpocznie się od mocnego uderzenia, którym będzie występ kultowej grupy Scooter na Torwarze. Trzy tygodnie później do Małej Warszawy zawita Revive Festival z line-upem wypełnionym zespołami awangardowych nurtów muzyki elektronicznej. Kto jeszcze pojawi się na klubowych scenach Warszawy w kwietniu?

Scooter na Torwarze

Tej grupy przedstawiać nie trzeba.  Scooter jest legendą muzyki klubowej, a jego szalona popularnośc w latach 90. Sprawiła, że dance, rave, trance czy techno trafiły pod strzechy przysparzając tym gatunkom nowe rzesze fanów. Zawrotna kariera grupy zaczęła się na dobre od freestylowego utworu „Hyper Hyper”, będącym pierwszym singlem z gatunku happy hardcore, który dotarł na drugie miejsce niemieckiej listy przebojów i pokrył się platyną. Niemiecka grupa ma na koncie ponad 20 albumów i setki utworów, które wybrzmią podczas koncertu na warszawskim Torwarze 3 kwietnia 2020 roku. Warto przypomnieć, że niemiecka supergrupa wystąpiła w tym samym miejscu w 2019 roku w ramach projektu Space Transmission, będącego na równi energetycznym wydarzeniem muzycznym i pirotechnicznym show pełnym laserów i świateł, zanurzonym w estetyce lat 90. W tym roku polscy fani Scootera również mogą liczyć na niepowtarzalne widowisko.

koncert

Klubowe brzmienia z ekwadorską duszą

Nicola Cruz jest artystą nietuzinkowym, a muzyczne inspiracje czerpie na równi z kultury ojczyzny jego rozdziców – Ekwadoru, jak i wielu nurtów muzyki elektronicznej. Efektem tego mariażu jest wyjątkowy styl artystyczny, będący współczesną wariacją na temat muzyki etnicznej z południowoamerykańskim rodowodem. Nicola Cruz obrał właśnie ten kierunek świadomie, na podstawie rzetelnego, muzycznego wykształcenia, które pobierał we Francji, gdzie się urodził. Karierę muzyczną na dużą skalę rozpoczął w 2015 roku debiutancką płytą „Ender el Alma”, natomiast podczas nadchodzącej trasy koncertowej przedstawi fanom krążek „Siku”, na którym towarzyszą mu artyści ze wszystkich stron świata. Nicola Cruz wystąpi  w klubie Praga Centrum w środę 15 kwietnia 2020 r., a na biletomat.pl kupisz bilety na imprezy w Warszawie.

Revive Festival 2020

Kolejna edycja wydarzenia muzycznego dla fanów elektroniki poszukujących nowych, świeżych brzmień, odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2020 roku w klubie Mała Warszawa. Trzydniowy event zgromadzi na klubowej scenie szereg artystów reprezentujących gatunkowy przekrój. Line-up stworzyło około 30 artystów, wśród których znaleźli się między innymi Perc & Ansome (live), Rebekah, Endlec, Hadone, Volruptus (live), Sin, Modifer i Yellen. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na energetyczny miks brzmień industrialnych i eksperymentalnych, które są wizytówką tego cyklicznego wydarzenia. Revive Festiwal to nie tylko event muzyczny, ale również edukacyjny i poświęcony sztuce, co wpisuje go w czołówkę polskich festiwali z nurtu muzyki elektronicznej. Fani brzmień z tego gatunku nie mogą przegapić kwietniowego weekendu w Warszawie.

 koncert