Janki centrum handlowe – poznaj Homepark Janki!

Janki centrum handlowe – poznaj Homepark Janki!

30 października 2019 0 przez Redakcja

Planujesz remont lub urządzasz nowy dom? Z pewnością czeka Cię wiele godzin podróżowania po sklepach. Jeśli chcesz sprawnie zdobyć wszystko to, czego Ci potrzeba, wybierz najlepsze miejsce w Warszawie na takie zakupy! Przedstawiamy wyjątkowe centrum handlowe Janki, skupione na sklepach wnętrzarskich! Sprawdź jakie sklepy możesz tutaj znaleźć!

Skompletowanie idealnego wyposażenia może pochłonąć naprawdę wiele czasu i siły. Nie każdy może sobie więc na to pozwolić lub po prostu nie ma to ochoty. Homepark Janki – centrum handlowe to idealne miejsce dla takich osób. Zgromadzone sklepy wnętrzarskie pozwolą szybko, sprawnie i korzystnie zrealizować wszystkie niezbędne zakupy. Sprawdź dlaczego warto odwiedzić Homepark Janki!

Centrum handlowe Janki

Centrum Handlowe Janki jest parkiem handlowym średniej wielkości, skupionym na sklepach wnętrzarskich. Głównymi najemcami powierzchni są znane marki, takie jak: Jula, Piotr i Paweł, RTV Euro AGD, Gravitan Health and Sport Club oraz Komfort.

Homepark Janki jest ulokowany przy zbiegu tras S8 oraz DK 7, co umożliwia łatwy dojazd mieszkańcom Warszawy, a także klientom z południowej i zachodniej części aglomeracji. Wygodny, duży parking oferujący ponad 2000 miejsc sprzyja dłuższym wizytom. Wśród sklepów, które znajdują się w Centrum Handlowe Janki, znaleźć można głównie salony związane z wyposażeniem i wykończeniem wnętrz, ale oferta jest również urozmaicona sklepami oraz placówkami z innych branż, co dodatkowo uprzyjemnia i usprawnia zakupy.

Sklepy w CH Janki

Janki centrum handlowe składa się z ponad 40 salonów z asortymentem z najróżniejszych branż. Przewagę stanowią sklepy wnętrzarskie, ale znajdują się tu także sklepy z elektroniką, artykułami spożywczymi, kosmetycznymi i wiele innych. To idealne miejsce, jeśli szukasz materiałów i wyposażenia niezbędnych do budowy, remontu lub urządzenia domu. Przy okazji można załatwić wiele innych spraw, co uprzyjemni zakupy i pozwoli zaoszczędzić czas, który trzeba by poświęcić na przemieszczanie się po mieście.

Sklepy w CH Janki to oprócz wielu producentów polskich i zagranicznych, renomowane salony meblarskie jak VOX czy Komfort. Przy okazji można zaopatrzyć się tutaj również w chemię gospodarczą czy kosmetyki, np. w Rossmanie lub salonie Revlon. Siły można zregenerować w Piotrze i Pawle, McDonaldzie, Kebab Kingu albo Qbik Bistro. Ciekawym dodatkiem jest również klub fitness Gravitan – gdzie po udanym shoppingu można poćwiczyć na siłowni, lub zrelaksować się w jacuzzi czy saunie.

CH Janki godziny otwarcia

Janki centrum handlowe ma następujące godziny otwarcia:

 • poniedziałek 10:00-20:00;
 • wtorek 10:00-20:00;
 • środa 10:00-20:00;
 • czwartek 10:00-20:00;
 • piątek 10:00-20:00;
 • sobota 10:00-20:00;
 • niedziela 10:00-18:00.

Club fitness Gravian działa w innych godzinach, tj.:

 • od poniedziałku do soboty 6:00-23:00;
 • niedziela 8:00 – 20:00.

Także salon Jula Janki jest otwarty w innych przedziałach czasowych:

 • od poniedziałku do soboty 8:00-21:00;
 • niedziela 9:00-20:00.

Przed weekendowymi zakupami koniecznie należy sprawdzić, czy dana niedziela nie jest dniem ustawowo wolnym od handlu! Informację na ten temat można znaleźć także na stronie Homepark Janki.

Janki centrum handlowe posiada szeroką ofertę rozmaitych sklepów, świetną lokalizację i wygodny parking. Jeśli więc szukasz idealnego miejsca na zakupy związane z remontem lub urządzeniem domu, wybierz się do Homepark Janki! Przekonaj się jak szybko i przyjemnie załatwisz wszystkie swoje sprawy!