Kalendarz imprez w Warszawie

Kalendarz imprez w Warszawie

2 lipca 2021 0 przez Redakcja

Z uwagi na poluzowanie obostrzeń pandemicznych nareszcie możemy zacząć korzystać z życia kulturalnego. Warszawa ma nam wiele do zaoferowania. Dowiedzmy się czym może nas zaskoczyć.

1. Koncerty Warszawa

2. Lato na Pradze

3. Warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta

4. Dlaczego koncerty w Warszawie?

Koncerty Warszawa

Imprezy Warszawa w tym również koncerty są miejscem spotkań znajomych i rodzin. Po półtorarocznym zamknięciu nas na imprezy kulturalne, jesteśmy „wyposzczeni” i z przyjemnością kupimy bilety na koncerty. Co mamy do wyboru? Już 9 lipca rozpoczną się Letnie Brzmienia na Błoniach PGE Narodowego. To cykl koncertów, które odbywają się od czerwca do sierpnia 2021. W najbliższym czasie wystąpi Król – jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Dla miłośników muzyki akustycznej – Marta Zalewska Akustycznie w Lemon Tree w Łomiankach. Nie zapominajmy, że 13 i 14 sierpnia odbędzie się Męskie Granie z udziałem między innymi: Darii Zawiałow, Artura Rojka, Króla, Igo, Shyness, Brodki i Ralpha Kamińskiego.

Lato na Pradze

22 lipca Warszawa zaprasza na jedno z ciekawszych wydarzeń, mianowicie Sanah – niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Na jej koncie masa piosenek, które od razu stały się hitem, a posłuchać jej będziemy mogli w Praga Centrum. Sanah powraca do nas tym razem z nową prezentacją – alter ego Irenką. Nie zapominajmy, że podczas wszystkich wydarzeń należy korzystać z zasad reżimu sanitarnego. W ogrodzie Pragi Centrum będziemy mieli możliwość posłuchania mieszanki tradycyjnego rocka z elementami funku, artyści Clock Machine rozgrzeją swoich fanów do czerwoności. W piątek 30 lipca niezapomnianych przeżyć dostarczy Kasia Nosowska, która dla swoich fanów jest niekwestionowaną królową alternatywnej sceny. Wystąpi w Warszawie, również w Praga Centrum, gdzie znajdziemy wiele atrakcji: bary, zielone strefy i foodtrucki. 4 sierpnia zaś zaszczyci nas Brodka na Pradze ze swą najnowszą płytą „BRUT” oraz z promującym płytę utworem „Game Change”. Bilety nadal dostępne.

Warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta

W tym roku ponownie warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta, jak i miejscem spotkań oraz przeżyć, które będziemy długo wspominać wraz ze znajomymi. Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy aby poczuć fantastyczny klimat. Lato na Pradze jest w tym roku drugą edycją imprez. Na stronie muno.pl znajdziemy wszelkie możliwe wydarzenia oraz informacje ich dotyczące. Znajdziemy wszystko poukładane chronologicznie, z ciekawym opisem artystów, z podziałem na jazz, pop, rock, czy inne wydarzenia. Miejski festiwal pozwoli posłuchać najlepszych wykonawców.

Dlaczego koncerty w Warszawie?

Wydarzenia w Warszawie przygotowywane są z należytą starannością. Po koncercie mamy możliwość odwiedzić bar czy restaurację, jak i udać się do clubu z muzyką taneczną. Także inne wydarzenia, jak choćby kabarety odbywają się w Warszawie dużo częściej niż w innych miastach. Bilety dostępne są od ręki. Dla turystów imprezy są sporą atrakcją po całodniowym zwiedzaniu stolicy. Lato można tu spędzić bardzo aktywnie, dosłownie udając się z jednej imprezy na drugą.

Życzmy sobie dobrej pogody, łącznie z pogodą ducha. Korzystajmy z wydarzeń, cały tydzień, czy to w poniedziałek, piątek czy niedzielę. Odwiedźmy także tego lata największą wystawę obrazów Zdzisława Beksińskiego, którą to od 26 czerwca można oglądać w Centrum Praskim Koneser. Niewątpliwą gratką dla miłośników twórczości Beksińskiego będą dzieła mistrza nigdy wcześniej nie wystawiane – z kolekcji prywatnej.