wola

Nadchodzący weekend przyniesie wszystkim Warszawiakom i odwiedzającym to miasto turystom wiele atrakcji. Jedną z nich będzie Święto Wisły, o którym pisaliśmy na łamach naszego portalu o Warszawie. Kolejną imprezą kulturalną, na którą na pewno warto się wybrać będzie Kercelak 2018, czyli festiwal na ulicy Chłodnej na warszawskiej dzielnicy Wola (przeczytaj też o migracjach w dzielnicach Warszawy).

Kercelak 2018 na Chłodnej w Warszawie

Nazwą impreza nawiązuje do istniejącego przed wojną i świetnie prosperującego targowiska na terenie ulicy Chłodnej. Wiele lat temu Warszawiacy chętnie zaopatrywali się na popularnym Kercelaku w potrzebne produkty – organizatorzy mają nadzieję, że po latach mieszkańcy Stolicy Polski znowu pokochają to miejsce.

Koncerty w Warszawie na Chłodnej: Lisowska, Cugowski i Kapela Ze Wsi Warszawa

Kercelak 2018 trwać będzie przez cały weekend. Odbędą się, poza możliwością dokonania zakupów na lokalnym bazarze, koncerty m.in. takich artystów jak: Kapela Ze Wsi Warszawa, Krzysztof Cugowski czy Ewelina Lisowska.

Wstęp na event jest bezpłatny, organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców dzielnicy Wola, innych warszawskich dzielnic, a także turystów, którzy tego dnia planują wycieczkę po Warszawie. Widzimy się na Kercelaku!

Opublikowano w kategorii: Kultura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *