Koncerty Warszawa

Koncerty Warszawa

6 sierpnia 2021 0 przez Redakcja

Koncerty Warszawa

Przed wojną, Warszawa słynęła z dużej elegancji kulturowej. Niestety, podczas wojny, została prawie całkowici zniszczona. Na szczęście odbudowaną ją, ponownie wznosząc Stare Miasto, centrum i osiedla. Warszawa znów tętni życiem jak dawniej, przyciągając setki tysięcy turystów z całego świata. W stolicy można oglądać wiele zabytków historycznych, przechadzać się ulicami Starego Miasta, korzystać ze sztuki, chodząc na wernisaże, pokazy czy do muzeum. Należy również wspomnieć, że co roku w Warszawie odbywa się setki różnych koncertów, więc także rynek muzyczny jest tutaj szeroko rozwinięty i każdy fan muzyki znajdzie coś dla siebie. Imprezy Warszawa to doskonały sposób na wieczorną rozrywkę po całym dniu zwiedzania czy pracy. Kup bilety online albo skorzystaj z darmowych wejściówek na wydarzenia plenerowe.

Koncerty w Warszawie

Co roku Warszawa zamienia się w muzyczną stolicę kraju. Znakomici artyści i ludzie, którzy potrafią się bawić to zdecydowany przepis na sukces. Warto zapoznać się z kalendarzem wydarzeń i wybrać odpowiednie występy dla siebie. W tym roku dużym wydarzeniem w stolicy będzie festiwal w dzielnicy praga centrum. Pamiętaj, że lato w mieście nie musi być nudne.

Lato na Pradze

„Lato na Pradze” to miejski festiwal, który łączy doskonałą muzykę z dobrze bawiącymi się ludźmi. W 2021 w sierpniu odbywa się już druga edycja tego wydarzenia. Jest to kultowe spotkanie wszystkich osób kochających świetną zabawę przy dobrej muzyce. Festiwal odbędzie się w ogrodzie Pragi Centrum. Przygotowano pyszne jedzenie z foodtrucków, bary z alkoholem, strefy relaksu i oczywiście muzykę na żywo. Przewidziano także inne atrakcje. Jest to doskonała forma na spędzanie czasu ze znajomymi i przyjaciółmi.

Zeszłoroczna edycja przeszła wszelkie oczekiwania. Genialne koncerty ulubionych gwiazd, pyszne jedzenie sprawiły, że goście festiwalu bawili się wyśmienicie, nie mogąc doczekać się kolejnej edycji.

Warszawska Praga ponownie będzie muzycznym sercem stolicy!

W sierpniu warszawska Praga znowu zaskoczy wszystkich koncertami świetnych artystów. Jako warszawiak możesz wybrać się na festiwal bez opuszczania swojego miasta. Oczywiście wszystko będzie się odbywać zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

A jakie gwiazdy wystąpią podczas festiwalu? Oto kilka z nich:

  • Monika Brodka — czyli jedna z kultowych postaci muzyki alternatywnej. Nie zwalnia tempa i od wielu lat prezentuje swoje nowe odsłony. Jej muzyka i look stale zaskakuje. Łączy w zdumiewający sposób różne elementy, które dają efekt WOW. Podczas festiwalu nie zabraknie na pewno jej starszych jak i najnowszych piosenek z nowej płyty „BRUT”.
  • KAMP! – zespół, który prezentuje muzykę elektroniczną, także fani mocniejszego brzmienia znajdą coś dla siebie. Współpracowali z Brodką i Podsiadło. To właśnie ten zespół jest twórcą hymnu Męskiego Grania w 2017 roku. Na rynku istnieją od 10 lat, łącząc ze sobą popową elektronikę, klubowe brzmienie oraz gotycki rock. Mieszanka doskonała.
  • Daria Zawiałow- jedna z najmocniejszych głosów polskiej estrady. Bardzo szybko się rozwija, stale zyskując ogromną popularność. Jej hity zajmują pierwsze miejsca na listach przebojów, a jej nowy przebój z Dawidem Podsiadło i Vito Bambino zdobył 3 mln wyświetleń na YouTube w niespełna miesiąc.
  • RYSY — to warszawski duet, który gra muzykę to taneczne rytmy, ale przedstawione w subtelny sposób. Zespół zyskał bardzo szybko światowe uznanie.

Lato w mieście nie musi być nudne, wystarczy, że wybierzesz się na muzyczny festiwal, a dobra zabawa murowana!