Koncerty w Warszawie dla fanów mocnym brzmień

Koncerty w Warszawie dla fanów mocnym brzmień

5 czerwca 2020 0 przez Redakcja

Każdy z nas zadaje sobie pytanie, kiedy skończy się okres społecznej i kulturalnej izolacji. Wtedy z chęcią wyjdziemy na koncert, aby rozładować emocje i poczuć przyjemność płynącą ze słuchania muzyki na żywo. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych koncertów w Warszawie dla fanów muzyki rockowej, metalowej i alternatywnej.

W tym roku jeszcze nie wszystko stracone – dalej przed nami kilka ciekawych imprez muzycznych. Zestawienie wszystkich koncertów i festiwali znajdziesz tutaj: https://www.biletomat.pl/imprezy/warszawa/, natomiast poniżej masz gotową ściągę z koncertów dla fanów mocnych brzmień.

17 lipca – koncert Method of Destruction w Hydrozagadce

Po 6 latach powraca do Polski legendarny Method of Destruction. Amerykańska formacja z kultowym frontmanem Billym Milano wystąpi na dwóch koncertach w naszym kraju – 17 lipca w Warszawie i 18 lipca w Poznaniu. To długo wyczekiwane daty dla wielbicieli crossover thrashu i hardcore punka – połączenie tych styli reprezentuje bowiem grupa M.O.D. Koncert ma promować ostatni album formacji zatytułowany Busted, Broke & American. To ósmy z kolei krążek Method of Destruction, który cieszy się najlepszymi opiniami i przez niektórych jest oceniany jako najlepszy w dorobku zespołu. Tym bardziej warto posłuchać ich na żywo.

koncert_rockowy5

26 września – Black River w Warszawie

Pierwotnie chłopaki z Black River mieli koncertować wiosną. Epidemia pokrzyżowała plany, ale koncerty się odbędą, zmieniły się tylko daty. 26 września zagrają w warszawskiej Proximie. Muzycy, znani również z takich zespołów jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania czy Neolithic, będą promować album Humanoid. Nie możemy się doczekać, by znów usłyszeć Black River!

30 października Faun zawita do Proximy

W Polsce występowali między innymi na Castle Party w 2018 roku, a jesienią wracają nad Wisłę, by promować nowy krążek Märchen & Mythen. Muzyka formacji Faun, bo to o nich mowa łączy średniowieczne i współczesne instrumenty, włączając w to niesamowite wokale. Jeśli lubisz rockowo-bajkowe brzmienia i świat mitów, nie może Cię zabraknąć 30 października w Proximie.

koncert_rockowy1

22 listopada zagra IC3PEAK z Rosji

Ich muzykę trudno zaklasyfikować do jednego gatunku. Szalone dźwięki i ostre wokale łączą się z tanecznymi melodiami i atmosferą rosyjskiego horroru. IC3PEAK z Rosji na pewno nie należy do grzecznych zespołów. Znany z krytyki rządowej propagandy niejednokrotnie musiał z tego powodu odwoływać koncerty w swoim kraju. Miejmy nadzieję, że formacja nie będzie musiała tego robić w Polsce – występ w Warszawie zaplanowano na 22 listopada.

Nie jesteś zdecydowany, na który koncert się wybrać? Możesz kupić bilety na wszystkie i wybrać jeden, rezygnując w określonym czasie z pozostałych. Umożliwia to Biletomat i jego akcja „Bilet Zwrotny”. Formularz zwrotu możesz w bezpieczny sposób przesłać w formie elektronicznej, a pieniądze za bilet wrócą na Twoje konto. Sprawdź regulamin i wszystkie koncerty biorące udział w akcji na https://www.biletomat.pl/en/bilet-zwrotny/

bilet