Kurs tworzenia komiksów – Stwórz swój własny komiks

Kurs tworzenia komiksów – Stwórz swój własny komiks

5 stycznia 2022 0 przez Redakcja

Czy ciebie też zawsze interesowały komiksy? Już teraz naucz się stworzyć własny komiks z naszą pomocą!

Z nami nauczysz się podstaw rysunku, poznasz różne stylistyki dzięki czemu z czasem może wytworzysz swój własny autorski styl. Pomożemy ci wlać emocje w tworzone przez Ciebie postacie i nadać im indywidualny charakter przez odpowiednią mimikę twarzy. W komiksach poza rysunkiem ważna jest również narracja, to ona tworzy niesamowity wciągający świat dzięki któremu zostajemy z komiksem na dłużej. Podczas naszych warsztatów przekażemy ci naszą wiedzę jak budować spójną i ciekawą historię. Pokażemy ci jak tworzyć ciekawych bohaterów z którymi czytelnik będzie chciał zostać na dłużej!

Zajęcia odbywają się dla osób od 14 roku życia bez górnej granicy wiekowej. Jeśli zawsze marzyłeś o nauczeniu się trudnej sztuki rysunki a co za tym idzie tworzenia komiksów to zapisz się i poznaj nas lepiej. Terminy zajęć publikowane są na bieżąco wystarczy wejść na naszą stronę internetową kurs tworzenia komiksów i sprawdzić najbliższy interesujący Cię termin.

Możliwość uczestniczenia w zajęciach jest możliwa w 3 trybach. Pierwszy najkrótszy tryb obejmuje 4 bloki spotkań po 4 godziny więc jeśli się wahasz to taka opcja pozwoli ci niewielkim kosztem sprawdzić czy jest to dla Ciebie. Drugi moduł obejmuje 8 spotkań po 4 godziny natomiast ostatni 16 spotkań ( cały semestr) co przekłada się łącznie na 64 h nauki połączonej ze świetną zabawą :)!

Koszty poszczególnych modułów: 

  • 16 spotkań (cały semestr) – 1350 zł
  •   8 spotkań 735 zł 
  •   4 spotkania 400 zł

Zainteresowaliśmy cię? Sprawdź na naszej stronie wszystkie szczegóły i zapisz się na kurs tworzenia komiksów już dziś!

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych zajęciach?

Zajęcia w naszym gronie pozwolą ci uwolnić wodze swojej fantazji i kreatywności, odkryjesz radność z tworzenia czegoś własnego i wyjątkowego. Zdobędziesz nowe umiejętności, może znajdziesz swoją pasję i odkryjesz duszę artysty? Nauka rysunku pomoże ci się odstresować skupić uwagę na czymś innym niż codzienne obowiązki a także uaktywni kreatywną część naszego mózgu. Zajęcia prowadzone są w młodym gronie i przyjaznej atmosferze

W ostatnich latach poza komiksami swoje drugie życie rozpoczęła manga. Dzięki nauce w naszych salach zdobędziesz podstawowe umiejętności do tworzenia również takiej formy sztuki jaką jest japońska manga, może nawet stworzysz autorską mangę, lub alternatywna wersję już istniejącej serii?

Na zajęciach pokażemy ci dlaczego dawne serie komiksowe były rysowane w ten sposób, jak oddać emocje na twarzach bohaterów oraz dlaczego wyjaśnimy dlaczego Superman nosił majtki na wierzchu :)!

Nie masz podstaw? Nie martw się wszystkiego cię nauczymy! Potrzebne ci będą tylko:

  • kartki A4 (w formie luźniej lub szkicownik)
  • kartki A6 (pocięte do wymiarów A4)
  • ołówki HB, 2B, 6B, 8B
  • cienkopis czarny
  • gumka chlebowa
  • gumka zwykła
  • temperówka

Dołącz do nas, lub po prostu zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę. Gwarantujemy ci że będziesz bardzo zadowolony z efektów jakie daje sam kurs. Zapraszamy :)!