Letni lot helikopterem nad Warszawą – niezapomniane wrażenia!

Letni lot helikopterem nad Warszawą – niezapomniane wrażenia!

4 sierpnia 2021 0 przez Redakcja

Lato to czas, kiedy możesz zwolnić i pozwolić sobie na nieco więcej przyjemności, niż do tej pory. Zwłaszcza wtedy, gdy masz wolne – od szkoły, uczelni, albo bierzesz zasłużony urlop w pracy zawodowej.

Możesz oderwać się od szarości codzienności i wyruszyć na podbój przestworzy – i to dosłownie! Za sprawą usług lotniczych organizowanych dla klientów prywatnych np. przez Skypoland będziesz mógł wsiąść na pokład nowoczesnej maszyny lotniczej i podziwiać Warszawę z zupełnie innej, być może dotychczas nieznanej przez ciebie perspektywy.

Wymarzona atrakcja na każdą okazję

Jeśli jesteś miłośnikiem ekstremalnych przeżyć, albo po prostu zawsze marzyłeś o lataniu czy też masz kogoś bliskiego, kto chciałby zrealizować takie marzenie, zamów usługę lotu widokowego helikopterem nad Warszawą. Zapewnij sobie i bliskim niezapomniane wrażenia, które pozostaną w waszej pamięci na długi czas.

Upewnij się jednak, że przy kupowaniu lotu helikopterem nad stolicą dla innej osoby, na pewno nie ma ona lęku wysokości. Taka wycieczka ma wiązać się z samymi pozytywnymi odczuciami, a nie powodować stany lękowe. Dla osób, dla których wysokość i przestrzeń powoduje powstanie obezwładniającego strachu, lepiej zamówić inne atrakcje, których w stolicy akurat nie brakuje.

Natomiast dla innych czy dla siebie możesz zapewnić niezapomniany lot nowoczesnym helikopterem pilotowanym przez doświadczonego pilota. Na pokładzie takiej maszyny będziesz mógł wznieść się na wysokość kilkuset stóp nad stolicą i podziwiać, jak wygląda ona z perspektywy, którą na co dzień mają jedynie ptaki. To ciekawe przeżycie, które pozwala na zrealizowanie choć jednego z marzeń, a wcale nie musi pociągać za sobą bardzo wysokich kosztów.

Jak wygląda lot helikopterem w praktyce?

Kiedy zdecydujesz się na zamówienie usługi lotu helikopterem nad Warszawą, musisz zadecydować o tym, w jakim terminie chcesz lecieć i ile osób znajdzie się wraz z tobą na pokładzie takiej maszyny. Ustalasz też mniej więcej trasę przelotu lub wybierasz jedną z propozycji, jaką przygotuje dla ciebie operator takich usług. Możesz podziwiać najważniejsze zabytki Warszawy z lotu ptaka – Pałac Kultury i Nauki, Zamek Królewski, Belweder czy Łazienki Królewskie. Ciekawie z takiej wysokości wygląda Wisła wijąca się wśród stołecznych dzielnic czy Stadion Narodowy. Możesz też zobaczyć, jak ludzie spieszą do pracy, samochody stoją w korkach, a turyści gromadzą się na Placu Zamkowym.

Bardzo ładnie Warszawa prezentuje się o wschodzie i zachodzie słońca. Promienie słoneczne rzucają cienie na budynki w stolicy i powodują ciekawe wrażenia wizualne. Możesz uwiecznić widoki, dzięki zabraniu na pokład helikoptera aparatu fotograficznego czy kamery. To dobry sposób, by wspomnienia z podniebnej przygody pozostały z tobą już na zawsze. Zdjęcia stanowią znakomite wsparcie dla pamięci. Jeśli wybierasz się na lot helikopterem nad Warszawą wraz z drugą osobą, będziecie mieli wiele wspólnych wspomnień.

Poza tym możesz zaplanować takie niekonwencjonalne zwiedzanie Warszawy. Nawet jeśli dobrze znasz to miasto i jego poszczególne zabytki, to jego widok z góry pozwoli ci spojrzeć na wszystko inaczej, dokładnie tak, jakbyś był tu po raz pierwszy. Kiedy zwiedzasz stolicę z poziomu helikoptera wznoszącego się wysoko nad ziemię, unikasz korków i tłumów turystów, co również ma pewną wartość.

Sprawdź także: https://www.facebook.com/WeAreSkyPoland/