laminacja rzęs

Rzęsy to niezwykle ważny element naszych oczu. Ich odpowiednie podkreślenie sprawia, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste i kobiece. Niektóre osoby decydują się na jednorazowe lub długotrwałe przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs. Metoda ta jednak nie każdemu się podoba. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie oraz odżywieniu włosków, zdecyduj się na lifting rzęs! Sposób ten zyskuje coraz większą popularność i zbiera same dobre recenzje. Dowiedz się więcej o liftingu rzęs w Warszawie.

Lifting rzęs – co to takiego?

Lifting rzęst to szybki, bezpieczny i nieinwazyjny zabieg podkręcania Twoich naturalnych rzęs. Nie musisz obawiać się długotrwałego doklejania pojedynczych włosków – w tym przypadku stawiamy na naturę. Podczas zabiegu stylistka zabezpiecza Twoje rzęsy, a następnie dopiera odpowiedni silikonowy wałeczek, na którym włoski będą opierały się podczas całej procedury. Wałeczek przyklejany jest do powieki za pomocą specjalnego kleju. Nie musisz się obawiać – zarówno klej, jak i wałeczek zostaną usunięte na koniec zabiegu.

Kolejnym elementem jest pokrycie włosków specjalnym preparatem. Umożliwia on ich podkręcenie oraz utrwalenie. W niektórych salonach, np. w Bodybar na Mokotowie, lifting rzęs wzbogacony jest o ich laminowanie, co dodatkowo odżywia i wzmacnia włoski.

Cały zabieg trwa około 45-60 minut, a efekt utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Pamiętaj, by po liftingu nie moczyć rzęs przez kolejne 24 godziny oraz nie nakładać kosmetyków kolorowych, a także serów czy kremów pod oczy.

Ile kosztuje lifting rzęs?

Cena liftingu rzęs różni się w wielu salonach. Zależy to przede wszystkim od produktów, które wykorzystywane są w danych miejscach. W przypadku salonu Bodybar jest to kwota od 139 zł do 199 zł – w zależności od zakresu zabiegu. Do liftingu używane są produkty marki Ellebana – lidera w pielęgnacji brwi i rzęs.

Lifting rzęs – dla kogo?

Na lifting rzęs może zdecydować się każda zdrowa osoba, która pragnie, by jej spojrzenie nabrało nowego wyrazu. Choć zabieg ten jest bezpieczny, istnieje szereg przeciwwskazań do przeprowadzania go. Z liftingu rzęs nie mogą skorzystać osoby, cierpiące na:

  • jęczmień na powiece,
  • choroby alergiczne oczu,
  • infekcje oczy, np. zapalenie spojówek, liszaj, opryszka,
  • zapalenie rogówki,
  • nadwrażliwość oczu,
  • choroby skórne, urazy, skaleczenia, otarcia i obrzęki w okolicy oczu.

Zabieg odradzany jest też osobom poddawanym chemioterapii oraz takim, które w niedalekiej przeszłości przeszły operację w okolicy oczu.

Lifting rzęs to doskonały sposób na piękne, długie i naturalne włoski. Zabieg wzbogacony laminacją sprawia, że nasze rzęsy nie tylko wyglądają idealnie, lecz są także zdrowe. Już dziś zapisz się na laminację rzęs i zaskocz bliskich wyjątkowym spojrzeniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *