Mobilna wulkanizacja – ratunek w przypadku awarii na drodze

Mobilna wulkanizacja – ratunek w przypadku awarii na drodze

12 lipca 2021 0 przez Redakcja

Wymiana opon z letnich na zimowe i vice versa jest konieczna, jeśli chcemy jeździć bezpiecznie w każdych warunkach pogodowych. Jednak nie musimy udawać się do stacjonarnego zakładu wulkanizacyjnego i czekać w kolejce na swój termin – znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z mobilnej wulkanizacji. Mobilny serwis dojedzie do miejsca postoju naszego pojazdu i wykona sezonową wymianę opon przy pomocy doświadczonych specjalistów. Mobilna wulkanizacja będzie dobrym rozwiązaniem także wówczas, gdy opona ulegnie uszkodzeniu podczas podróży. Dlaczego warto korzystać z usług wulkanizacji z dojazdem do klienta?

Mobilna wulkanizacja Warszawa – zakres działania

Mobilny serwis opon świadczy podobne usługi, jak serwis stacjonarny, dokonuje ich jednak dojeżdżając do klienta. W zakres ich usług wchodzi naprawa ogumienia, szybka wymiana opon, wyważanie kół oraz odkręcanie zapieczonych śrub. Mobilna wulkanizacja w Warszawie działa na terenie województwa mazowieckiego, obsługują nie tylko samochody osobowe – wykonują również serwis opon TIR. Firma dysponuje specjalistycznym pojazdem, wyposażonym we wszystkie niezbędne narzędzia oraz fachową obsługę, dzięki czemu mobilny serwis opon obsłuży klientów na terenie Warszawy oraz całego województwa.

Mobilna wulkanizacja – zalety

Wiosna i jesień to pory roku, podczas których warsztaty wulkanizacyjne są oblegane, gdyż kierowcy dokonują sezonowej wymiany opon. Mobilny serwis wulkanizacyjny pozwala na uniknięcie długiego czasu oczekiwania na naszą kolej, dojeżdżając do domu klienta i wykonując nie tylko zmianę, ale również – jeśli zaistnieje taka potrzeba – naprawę ogumienia. Wystarczy tylko skorzystać z kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy i ustalenia daty przyjazdu, a pojazd mobilnej wulkanizacji dojedzie w każde miejsce w rejonie, który obsługuje. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie zwłaszcza podczas awarii ogumienia gdzieś po drodze – wezwanie w miejsce postoju serwisu mobilnego zapewni fachową pomoc i możliwość szybkiego kontynuowania jazdy.

Mobilny serwis opon TIR – ratunek dla branży transportowej

Branża, najbardziej zainteresowana wulkanizacją mobilną, to oczywiście branża transportowa. W przewozie towarów liczy się każda minuta, dlatego w nagłych wypadkach naprawa opon na miejscu awarii jest bardzo korzystną opcją. Unika się wówczas kar, jakie można zapłacić za nieterminowe dostarczenie towaru. Jesli podczas rozmowy telefonicznej wezwiemy wulkanizację mobilną, unikniemy również kosztów wezwania lawety, co zwłaszcza w przypadku dużych pojazdów transportowych może znacznie nadszarpnąć nasz budżet. Więcej informacji na temat usług mobilnej wulkanizacji na terenie województwa mazowieckiego można znaleźć na stronie https://wulkanizacja24.waw.pl/