Jaki jest najlepszy i najszybszy serwis Apple Warszawa?

Jaki jest najlepszy i najszybszy serwis Apple Warszawa?

4 sierpnia 2021 0 przez Redakcja

Telefony są przedmiotami codziennego użytku i dziś już praktycznie każdy ma swoją komórkę. Podczas standardowego korzystania z telefonów, cały czas narażamy je na niebezpieczeństwo awarii i niespodziewanych usterek. Zapewne wiesz jakie to nieprzyjemne uczucie, gdy używany praktycznie bezustannie sprzęt, nagle zaczyna się psuć. Wtedy czujesz się nieswojo i chcesz jak najszybciej załatwić ten problem. W przypadku sprzętów od Apple naprawa trwa zazwyczaj trochę dłużej ale jeśli znajdziesz odpowiedni serwis, możesz szybciej zakończyć niekomfortowe rozstanie ze swoim iPhonem.

Naprawa iPhone nie musi oznaczać nadszarpnięcia budżetu

GSM Ursus to serwis iPhone i wszystkich urządzeń Apple, który oferuje ekspresową realizację (nierzadko nawet w 30 minut) oraz najlepsze ceny w Warszawie. Dzięki KOM-SERWIS Twój telefon, czy laptop szybko wróci do pierwotnego stanu, a Ty w znów będziesz mógł cieszyć się działającym urządzeniem. Dodatkowo firma głosi zasadę “No Fix / No Fee” która oznacza, że nie pobiera się opłaty, jeśli serwis Apple nie jest w stanie dokonać skutecznej naprawy Twojego urządzenia.

Dlaczego GSM Ursus to serwis Apple Warszawa, który należy wybrać?

Po każdym usunięciu usterek w telefonach i innych urządzeniach Apple przedsiębiorca udziela sześciomiesięcznej gwarancji. To sprawia, że klient czuje się chroniony i wie, że w razie kłopotów może liczyć na pomoc od firmy. KOM-SERWIS posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która jest w stanie rozwiązać każdą usterkę w urządzeniach marki Apple. Dzięki scentralizowanemu magazynowi oryginalnych części oraz stale rozwijanemu zapleczu technologicznemu KOM-SERWIS jest w stanie naprawić nawet najbardziej nowoczesne iPhone. Dodatkowo na każdym etapie naprawy będziesz mógł otrzymać kompleksową informację dotyczącą naprawy Twojego telefonu, tabletu czy laptopa. W tym warszawskim punkcie napraw Apple używamy wyłącznie oryginalnych części lub części zamiennych najwyższej jakości.

Jakie usługi gwarantują serwisy Apple?

Niesprawny wyświetlacz czy zbita szybka to żaden problem dla doświadczonego serwisu. Firmy zajmujące się naprawą sprzętu od producenta Apple często dostają zlecenia, mające na celu odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków. W cięższych przypadkach zdarzają się również przypadki odnowienia zalanych MacBooków, czy iMaców po przepięciach.