Sushi Bistro rozdaje sety w Otwocku

Sushi Bistro rozdaje sety w Otwocku

2 grudnia 2021 0 przez Redakcja

Warszawa, 30 listopada 2021 r. – W najbliższą sobotę, 4 grudnia w Otwocku będzie miało miejsce otwarcie nowej restauracji – Sushi Bistro Take Away.  Lokal to siódmy punkt popularnej sieciówki, która podbiła Warszawę i jest w trakcie ogólnopolskiej ekspansji. Sushi Bistro przygotowało niespodziankę dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą lokal przy ul. Staszica i poinformują o tym w mediach społecznościowych.

Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali kuchni japońskiej, która odniosła sukces na rynku warszawskim, a obecnie rozwija swoją działalność w systemie franczyzy na terenie całej Polski. Restauracja w Otwocku to siódmy lokal sieci.

Sukces, który Sushi Bistro odniosło na stołecznym rynku zawdzięcza przede wszystkim świeżym i smacznym produktom, niezawodnej dostawie, oraz różnorodnemu menu, które trafiło w gusta i smaki Klientów. Właściciele Sushi Bistro przenoszą te wysokie standardy do Otwocka, gdzie mają nadzieję zaspokoić smaki najbardziej wysublimowanych sushi maniaków.

Nowa restauracja Sushi Bistro Take Away znajduje się w Otwocku przy ul. Staszica 14. Lokal obsługuje Klientów w systemie zamów i odbierz lub zamów z dostawą. Zamówienia można składać przez stronę internetową https://sushibistro.pl/ lub pod numerem telefonu 690 246 299.

Z okazji otwarcia lokalu Sushi Bistro przygotowało dla Klientów niespodziankę. Pierwsze 100 osób, które wykona zdjęcie przy muralu skrzydeł ustawionym obok restauracji Sushi Bistro przy ul. Staszica i zamieści je jako publiczne w social media (Facebook lub Instagram)
z oznaczeniem hasztag #otwock #sushibistrowings, oznaczając jednocześnie lokalizację pod zdjęciem otrzyma darmowy zestaw sushi o wartości 70 PLN. Akcja będzie trwała tylko 4 grudnia – w dniu oficjalnego otwarcia restauracji.

Po więcej informacji na temat otwarcia Sushi Bistro Otwock zapraszamy na profil Sushi Bistro na Facebook.

Restauracja Sushi Bistro Take Away Otwock (ul. Staszica 14, Otwock) będzie otwarta:

  • od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-21:00
  • piątek i sobota w godz. 12:00-22:00
  • niedziela w godz. 12:00-21:00

O Sushi Bistro

Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali serwująca popularne specjały kuchni japońskiej. Sieć posiada aktualnie
7 lokali, z których cztery znajdują się w Warszawie, jeden w Giżycku, w Legionowie i Otwocku. W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych lokalizacji. Sieć Sushi Bistro to dwa typy lokali Eat&Drink z salą restauracyjną i obsługą kelnerską, oraz Take Away, gdzie można zamówić sushi z odbiorem własnym lub dostawą do domu. Sukces Sushi Bistro to smaczne i świeże menu w dobrej cenie, oraz niezawodna dostawa.