parkowanie warszawa

Chcesz wygodnie dostać się do centrum stolicy? Zabierz swój samochód! Teraz możesz zostawić go na bezpiecznym parkingu w sercu miasta bez przepłacania!

Zmorą praktycznie każdego kierowcy jest poszukiwanie wolnego miejsca do postoju. Ten problem mamy przede wszystkim w centrach dużych miast, gdzie parkingów jest jak na lekarstwo. Podobny problem dotyczy także Warszawy – nie dość, że liczba miejsc jest ograniczona, to jeszcze wiele z nich ma bardzo wysokie ceny.

Na szczęście, gdy chcemy dostać się do centrum, nie musimy rezygnować z własnego auta. Warto jednak wcześniej zapoznać się z ofertami różnych parkingów, by znaleźć ten, na którym będziemy mogli pozostawić pojazd tanio i bezpiecznie. Do dyspozycji mamy rożne miejsca parkingowe, w tym także te darmowe. Gdzie najlepiej zaparkować?

Darmowe parkingi w Warszawie – na co warto uważać?

W Warszawie kierowcy mogą korzystać z ofert różnych darmowych parkingów, na przykład parkingów typu P+R, czyli Park and Ride oraz parkingów przy centrach handlowych. Musimy jednak pamiętać o tym, że takie miejsca postojowe mają też swoje minusy.

Aby skorzystać z parkingu Park and Ride, czyli Parkuj i Jedź, musimy posiadać ważny lub skasowany bilet ZTM, być posiadaczem biletu seniora lub mieć uprawnienia do przejazdów ulgowych lub bezpłatnych. Parkować można tylko w godzinach 4:30 – 2:30. Za pozostawienie auta na całą dobę zapłacimy 100 złotych!

Na parkingach przy centrach handlowych można wprawdzie zostawić auto za darmo, ale również są one otwarte w wyznaczonych godzinach lub zapewniają bezpłatny postój tylko na wskazany czas, na przykład 2 godziny.

Parking Piękna – tanie i bezpieczne parkowanie w centrum Warszawy

Gdy chcesz zaparkować tanio i bezpiecznie, wybierz parking Piękna – to podziemny parking należący do grupy Interparking, który mieści się w centrum miasta, z wjazdem od ulicy Kruczej.

Na uwagę zasługuje świetna lokalizacja pozwalając na dojście piechotą do jednych z najciekawszych punktów w Warszawie, a także do stacji metra i przystanków tramwajowych i autobusowych.

Piękna – parking Mokotowska – 2 minuty pieszo

Piękna – parking Ambasada USA – 5 minut pieszo

Piękna – parking Hala Koszyki – 7 minut pieszo

Piękna – parking Park Ujazdowski – 8 minut pieszo

Parking działa przez 24 godziny na dobę. Za postój zapłacimy zaledwie 3 złote za godzinę. Za bilet można zapłacić gotówką lub kartą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *