Transfer do 4K w JMDI

Transfer do 4K w JMDI

11 sierpnia 2022 0 przez Redakcja

JMDI rozszerza swoją ofertę o pakiet kanałów w jakości 4K. To najnowsza technologia, która dzięki wysokiej rozdzielczości zmienia jakość oglądanego obrazu. Oferta kierowana jest nie tylko do miłośników sportowych wrażeń ale również osób, które oglądając ulubione filmy czy seriale chcą się poczuć jak w kinie. Dzięki pakietowi 4K zyskać można między innymi dostęp do najbardziej atrakcyjnych wydarzeń sportowych, nowinek modowych oraz filmów i seriali. Zobacz, co otrzymasz korzystając z oferty JMDI.

Chcesz oglądać programy telewizyjne w wysokiej jakości obrazu i dźwięku? Sprawdź najnowszą ofertę od JMDI.

Eleven Sports 1 4K w pakiecie

Z Eleven Sports weźmiesz udział w najgorętszych wydarzeniach ze świata sportu nie opuszczając swojego fotela. Czeka na Ciebie między innymi inauguracja sezonu piłkarskiego we włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLiga Santander, francuskiej Ligue 1 Uber Eats i Liga Portugal. Dodatkowo obejrzysz rozgrywki Pucharu Niemiec i belgijskiej Jupiler Pro League.

Z pakietu skorzystają nie tylko miłośnicy piłki nożnej. W tym sezonie zaplanowana jest również transmisja wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Belgii, którą będziesz mógł obejrzeć w najmniejszych szczegółach dzięki jakości 4K. W ten sposób zapewnisz sobie doskonałą ostrość obrazu, dzięki której Twoje ulubione transmisje staną się jeszcze bardziej emocjonujące, a Ty nie pominiesz żadnego detalu.

Co jeszcze czeka na Ciebie w pakiecie Twoja Liga 4K

Oprócz dostępu do Eleven Sports 4K będziesz mógł skorzystać z pełnego pakietu kanałów Canal+Prestige oraz Internetu światłowodowego o prędkości aż 1000 Mb/s. Jakość transmisji oferowana przez JMDI w połączeniu z wysoką prędkością Internetu i dodatkowymi pakietami sprawia, że trudno znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę na rynku – szczególnie jeżeli jesteście zapalonymi fanami sportu, oczekującymi rozrywki na najwyższym poziomie.

JMDI nie zwalnia tempa

W nowej kampanii firma nadal oferuje swoim klientom wysokie prędkości Internetu w atrakcyjnych cenach. Cały czas stawia na prędkości powyżej 800 Mb/s. Nie zapomina również o wynajmujących którym oferuje krótsze umowy w tej samej cenie.

Oferta promocyjna JMDI jest ofertą czasową.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty promocyjnej www.jmdi.pl

O firmie JMDI

Firma JMDI jest polskim, niezależnym dostawcą Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Firma JMDI łączy ze światem ponad 150 tys. gospodarstw domowych oraz firm. Świadczy usługi klientom z Warszawy i okolic, Podlasia, Gdańska i od niedawna we Wrocławiu. Na polskim rynku telekomunikacyjnym jest obecna od 2002 roku. Infrastruktura firmy JMDI jest bieżąco modernizowana i rozprowadzana na nowe lokalizacje. Siedziba firmy oraz Biuro Obsługi Klienta znajduje się na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Odkrytej 1A. Mieszkańców Gdańska zapraszamy do naszego biura które mieści się w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 132. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.jmdi.pl