Twenty One Pilots oraz Florence +The Machine w łódzkiej Atlas Arenie!

Twenty One Pilots oraz Florence +The Machine w łódzkiej Atlas Arenie!

27 października 2018 0 przez Redakcja

Atlas Arena w Łodzi jest jednym z największych obiektów w Polsce, gdzie odbywają się liczne imprezy o charakterze muzycznym, kulturalnym oraz sportowym. Już początkiem 2019 roku na obiekcie wystąpią światowej sławy zespoły, takie jak: Twenty One Pilots oraz Florence + The Machine.

Twenty One Pilots

Zespół Twenty One Pilots gościł w Polsce w 2016 roku. Już 15 lutego 2019 muzycy wystąpią ponownie w łódzkiej Atlas Arenie. Twenty One Pilots jest amerykańskim zespołem grający muzykę łączącą w sobie kilka gatunków, mianowicie pop, Indie, rock, punk oraz rap. Z tego względu jest on trudna do określenia. W skład zespołu wchodzi dwóch muzyków: Josha Duna – perkusista, okazyjnie gra także na trąbce oraz Tyler Joseph – wokalista, multiinstumentalista. Zespół powstał w 2009 roku. Młodzi artyści sami wyprodukowali oraz wydali debiutancki album pod tytułem „Twenty One Pilots”. Kolejny album grupy ukazał się w 2011 roku. Krążek „Regional At Best” również został wydany przez samych artystów. Zdobył on uznanie wytwórni Fueled By Ramen, która wówczas współpracowała z zespołami takimi jak Panic! At The Disco czy Paramore. Po podpisaniu kontraktu w 2013 roku ukazała się nowa płyta grupy zatytułowana „Vessel”, wcześniej promowana utworem „Car Radio”. Grupa rozpoczęła intensywne trasy koncertowe z zespołami takimi jak Fall Out Boy czy Paramore. Kolejnym albumem zespołu był „Blurryface” promowany przez singiel „Stressed Out”. Kawałek wspiął się na szczyty światowych list przebojów. Płyta „Blurryface” z kolei zyskała pierwsze miejsce na liście Billboardu.

Wielkie wydarzenie – Florence + The Machine

Niezwykle znany zespół pojawi się w łódzkiej Atlas Arenie 15 marca 2018 roku. Zespół Florence + The Machine ma dotychczas na koncie trzy albumy: „Lungs”, „Ceremonials” oraz „How Big, How Blue”. Ten dorobek i popularność tych płyt jest niekwestionowanym dowodem na sukces zespołu. Florence + The Machine w przeciągu kilku lat działalności zdobył ogromną popularność na całym świecie, stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych grup muzycznych. „You’ve Got The Love”, „Shake It Out” czy „ Dog Days Are Over” to utwory, które znalazły się na szczytach światowych list przebojów. Najnowszy album zespołu zatytułowany „High As Hope” to bardzo osobisty krążek opowiadający o życiu wokalistki. Wśród Goci na płycie znaleźli się artyści tacy jak: Kelsey Lu, Jamie xx czy Sampha. Dowiedz się więcej i kup bilety na https://ticketclub.pl/miejsca/atlas-arena-odz-83/ .