Uniwersalne terminale Zebra TC77 i MC3300 dla każdego przedsiębiorstwa

Uniwersalne terminale Zebra TC77 i MC3300 dla każdego przedsiębiorstwa

12 listopada 2021 0 przez Redakcja

Urządzenia dla logistyki wykorzystują nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu pozwalają znacznie wydajniej wykonywać codzienne obowiązki. Ich różnorodność jest bardzo zróżnicowana, a jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych sprzętów jest terminal.

Urządzenia dla logistyki wykorzystują nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu pozwalają znacznie wydajniej wykonywać codzienne obowiązki. Ich różnorodność jest bardzo zróżnicowana, a jednym z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych sprzętów jest terminal. Czym wyróżniają się modele Zebra TC77 oraz MC3300?

Terminal Zebra TC77 – podstawowe cechy

W zależności od rodzaju działalności, pracodawcy decydują się na wyposażenie swoich pracowników w podstawowe urządzenia, które ułatwiać im będą codzienną pracę. Bardzo ważne jest zatem dobranie optymalnego sprzętu, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. W przypadku terminali istotna jest ich konstrukcja – koniecznie wykonane muszą być z wysokiej jakości materiałów. Urządzenia dla logistyki narażone są bowiem na czynniki zewnętrzne, które mogą mieć negatywny wpływ na działanie urządzenia. O ile wykorzystanie terminala w pracy magazynowej nie jest zbyt dużym wyzwaniem, o tyle posługiwanie się urządzeniem na zewnątrz może być problematyczne. Trudność wynika głównie z oddziaływania na terminal warunków atmosferycznych – np. deszczu bądź śniegu.

Terminal Zebra TC77 stworzony został z myślą o pracownikach, którzy na co dzień obsługują klientów. Urządzenie wzbogacone zostało w maksymalną moc obliczeniową, funkcje lokalizacyjne, szybką i energooszczędną łączność Wi-Fi, rejestrację danych, komunikację głosową, aparat tylni 13 MP oraz przednią kamerę 5 MP. Obsługa terminala jest w pełni intuicyjna, a możliwa jest dzięki ekranowi dotykowemu. Terminal odporny jest na upadki oraz wstrząsy, a szczelna obudowa zabezpiecza urządzenie przed dostaniem się do jego wnętrza wody bądź pyłów.

Uniwersalne urządzenie logistyczne

Ciekawym wyborem jest również terminal Zebra MC3300. Sprzęt wspierany jest przez system Android, dzięki czemu jest bardzo łatwy w obsłudze – głównie dzięki połączeniu ekranu dotykowego z klawiaturą. Sprzęt pozwala zeskanować kod aż z 21 metrów. Bez problemu zatem urządzenie sprawdzi się zarówno w warunkach magazynowych, jak i na zewnątrz. Jest to sprzęt niezwykle uniwersalny, umożliwiający dopasowanie do każdego rodzaju wykonywanych czynności. Terminal występuje w czterech konfiguracjach – prostej, z uchwytem pistoletowym, obrotową głowicą bądź w formie skanującej kody pod kątem 45°.

W zależności od potrzeb, każde przedsiębiorstwo znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich pracowników. Optymalne dobranie odpowiedniego sprzętu jest bowiem gwarancją zwiększenia wydajności, a tym samym wzrostu zysków.