bustransferowysolidparkingmodlin

Sezon wakacyjny przed nami, a lotnisko Warszawa Modlin oferuje szeroką siatkę połączeń do ciepłych miejsc. Wybór odpowiedniego parkingu, gdzie pozostawimy swój samochód na czas podróży to ważna decyzja. Należy zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół aby podczas podróży czuć się spokojnie o pozostawiony pojazd. Z pewnością nie możemy postępować pochopnie, miejsce które wybierzemy powinno gwarantować dobrą obsługę i bezpieczeństwo pozostawionemu tam pojazdowi. Jak wybrać dobry parking obok lotniska w Modlinie i czym się kierować?

Odległość od lotniska i dogodna lokalizacja

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że parkingi położone bliżej lotniska będą droższe. Ceny postojów możesz sprawdzić w internecie, większość profesjonalnych parkingów tak jak np. Solid Parking Modlin, dysponuje stroną internetową umożliwiającą szybkie dokonanie rezerwacji online z ceną postoju na dobę.

Jadąc na lotnisko Modlin w Warszawie, bez nawigacji, warto wybrać miejsce z łatwym dojazdem, najlepiej jeżeli wjazd na parking będzie znajdował się jak najbliżej drogi głównej. Dodatkowo sprawdź, czy podana odległość od lotniska nie została wyznaczona w linii prostej. W przypadku, kiedy decydujesz się na wynajem miejsca z dowozem (usługa typu park & fly) sprawdź czy parking Modlin dysponuje odpowiednią ilością samochodów transferowych.

Warto wybrać także miejsc położone blisko hotelu jeżeli spędzamy w nim noc poprzedzającą wylot.

Opinie o parkingu

Tak samo jak przy wyborze każdej innej usługi zwróćmy uwagę na opinie na temat wybranego miejsca. Co inni piszą na temat tego miejsca – czy pracownicy obsługi są mili czy jest dobry kontakt z parkingiem, czy transfery na lotnisko są często i czy przejazdy są bezpieczne.

Ilość pojazdów transferowych

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, w przypadku parkingów położonych w większej odległości od lotniska ważna jest ilość samochodów transferowych. W przypadku kiedy firma dysponuje większą ilością aut, zwiększa się również prawdopodobieństwo, że dotrzesz na miejsce szybko i bezproblemowo. Jeden samochód może nie nadążać, szczególnie w godzinach szczytu. Oczekiwanie na jego przyjazd będzie więc trwać dłużej (nawet do 40 min!) Ważna jest także flota aut – czy są to nowe i bezpieczne auta wyposażone m.in w klimatyzacje i foteliki dziecięce.

solidparkingprzylotniskumodlin

Koszt transferu

Jeżeli parking znajduje się w pobliżu lotniska, brak transferu nie jest większym problemem. Problem pojawia się w sytuacji, kiedy do pokonania mamy zdecydowanie dłuższą trasę, w upale czy deszczu może okazać się to dość problematyczne. Niektóre lotniska tak jak Warszawa Modlin pobierają opłaty za każdy wjazd, ale większość profesjonalnie działających firm, takich jak np wspomniany wcześniej parking przy lotnisku Modlin oferuje możliwość skorzystania z darmowego transferu wliczonego w cenę postoju. Należy upewnić się więc czy cena parkingu uwzględnia transfer. Wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu i podczas rezerwacji umówić godzinę przejazdu.

Cena postoju

Z pewnością zależy nam na jak najniższym koszcie postoju, nie możemy jednak brać pod uwagę jedynie tego czynnika. Musisz pamiętać, że przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo zaparkowanego samochodu i jakość obsługi. Sprawdź jakie udogodnienia posiada parking, czy jest on ogrodzony, posiada monitoring i czy znajduje się w bezpiecznym miejscu. Również ważne czy zapewnia bezpieczny transfer na lotnisko.

bustransferowysolidparkingmodlin

Monitoring

Jedna z najważniejszych kwestii podczas wyboru parkingu. Wybierając miejsce z zainstalowanym monitoringiem masz pewność, że zostawiasz swój pojazd w bezpiecznym miejscu. W przypadku ewentualnych wątpliwości zawsze można wtedy poprosić o nagranie.

Ubezpieczenie

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest możliwość wyboru parkingu strzeżonego i ubezpieczonego. Jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia AC to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Wybór odpowiedniego miejsca parkingowego, kiedy wybierasz się w daleką podróż jest bardzo ważne. Wymienione powyżej punkty mają wpływ na bezpieczeństwo samochodu podczas postoju i Twój komfort podczas podróży. Zostawiając auto w dobrych rękach będziesz mógł czuć się spokojny, że nic nieprzewidzianego nie będzie miało miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *