Wystawa z okazji 90. urodzin Koziołka Matołka w Warszawie

Wystawa z okazji 90. urodzin Koziołka Matołka w Warszawie

9 stycznia 2023 0 przez Redakcja

Z okazji 90. urodzin Koziołka Matolka Muzeum Karykatury w Warszawie zaprasza na pierwszą w swej historii wystawę dla dzieci pt. „Fikaj z Koziołkiem Matolkiem”. Wystawę można obejrzeć do 19 marca 2023 roku.

Koziołek Matolek to jeden z najbardziej znanych i lubianych bohaterów polskiej literatury dziecięcej. Jego przygody są pełne humoru i nauki, a każdy kto czytał książki o Koziołku Matolku z pewnością zapamiętał jego zabawne zachowania i niezwykłe rozwiązania problemów.

Teraz dzieci będą mogły poznać Koziołka Matolka bliżej na specjalnej wystawie, która została zorganizowana z okazji jego 90. urodzin. Wystawa „Fikaj z Koziołkiem Matolkiem” to interaktywne przedsięwzięcie, które pozwoli dzieciom na zabawę i naukę w jednym. Na wystawie znajdą się liczne atrakcje, takie jak gry, zabawy i zadania, które pomogą dzieciom poznać bliżej Koziołka Matolka i jego przygody.

Wystawa „Fikaj z Koziołkiem Matolkiem” to doskonała okazja, by spędzić czas z rodzeństwem czy przyjaciółmi, a także by nauczyć się nowych rzeczy w przyjazny i zabawny sposób. Dla rodziców, którzy chcieliby zabrać swoje pociechy na wystawę, Muzeum Karykatury w Warszawie zaprasza do 19 marca 2023 roku.