Zapomnij o szukaniu miejsca parkingowego na Woli

Zapomnij o szukaniu miejsca parkingowego na Woli

9 kwietnia 2021 0 przez Redakcja

Wola to urokliwe miejsce, coraz bardziej tętniące życiem. Ścisłe centrum Warszawy z roku na rok bardziej rozrasta się na pozostałe dzielnice, pozwalając im przeżyć swój renesans. Dzięki temu w miejscach dawnych, zaniedbanych zakładów powstają siedziby nowych, rozwijających się firm międzynarodowych, obiektów kulturalnych i restauracji. Jedną z takich dzielnic jest właśnie warszawska Wola. Przez to wzrasta również ilość aut, które potrzebują miejsc parkingowych w tej części miasta. Oznacza to, że stopniowo rośnie potrzeba stworzenia nowych miejsc, w których zostawisz swój pojazd. Sprawdź, jak łatwo uniknąć żmudnego poszukiwania parkingu na Woli.

Zarezerwuj online i przyjedź zaparkować

Właśnie z powodu rosnących potrzeb na Warszawskich Browarach powstał bezpieczny parking, w którym zostawisz swój samochód. Niezależnie, czy pracujesz w jednym z biur w okolicy, chcesz się przespacerować, czy wpaść na szybki lunch do restauracji. Dzięki rezerwacji przez internet zawsze masz pewność, że Twoje miejsce parkingowe czeka tylko na Twój samochód. Wystarczy wybrać interesującą Cię datę i godzinę przyjazdu oraz to, na ile godzin lub dni pozostawiasz auto. Nasz system powiadomi Cię o wolnych miejscach, dzięki czemu nie spóźnisz się na spotkanie przez trwające cenne minuty poszukiwanie miejsca.

Parking na Woli zlokalizowaliśmy na ulicy Wroniej, wjedziesz tam od ulicy Grzybowskiej. Dookoła parkingu znajduje się mnóstwo nowoczesnych biurowców czy restauracji. Zdecydowanie miejsce to można nazwać istnym synonimem rozwoju. Z naszego parkingu w zaledwie kilku minut dotrzesz także do miejsc związanych z historią, kulturą czy rozrywką.

Bezpieczne miejsce dla Twojego auta

Zostawianie pojazdu przy ruchliwej ulicy to często wystawianie swojego samochodu na uszkodzenia. W samym wrześniu 2020 roku na ulicach Warszawy doszło do ponad 100 wypadków, nie ma pewności, że Twój pojazd nie będzie akurat tym, który padnie ofiarą cudzego błędu na drodze. Wybierając parking w sercu Woli, masz pewność, że Twój pojazd stoi zaparkowany w bezpiecznej odległości od wielkomiejskiego ruchu. Jednocześnie też jesteś blisko istotnych wydarzeń.

Na parking wjedziesz o każdej porze i każdego dnia. Płatności dokonasz w automatycznej kasie gotówką, kartą płatniczą, a także kartą Pcard+. Nie ma tu obaw o pozostawienie auta w sztywno ustalonych godzinach, sam wybierasz, kiedy chcesz przyjechać oraz opuścić parking.

Co więcej, obiekt monitorują działające 24 godziny na dobę kamery, a na miejscu wszystkiego pilnuje wyszkolona ochrona. Dostępne na terenie parkingu interkomy połączą Cię z obsługą, dzięki czemu nawet w razie problemów lub pytań zawsze służymy Ci pomocą.

Wygoda parkowania

Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Warszawie, skorzystaj z naszych abonamentów. Dzięki temu znacznie taniej zapewnisz sobie długoterminowe miejsce parkingowe. Przewidujemy również rabaty w zależności od Twoich potrzeb. Dlatego oferujemy specjalne pakiety dla zwiedzających oraz osób, które przyjeżdżają na dłuższe zakupy.

Już dziś zapewnij sobie niedrogie, pewne i bezpieczne parkowanie, zarezerwuj swoje miejsce parkingowe lub wykup abonament. W końcu zapomnij o traceniu czasu na poszukiwanie tego jedynego, wolnego miejsca!