wesele-zaproszenia-slubne

Wesele to dla wielu osób najważniejszy dzień w życiu. Ten wyjątkowy dzień każdy z nas chce spędzić w gronie swoich najbliższych znajomych i rodziny. Warto aby gościom wręczyć takie zaproszenia a ślub, które będą wyróżniały się na tle innych. Dzięki temu nasze wesele zapadnie wszystkim w pamięci na dłużej!

Jak powinno wyglądać zaproszenie ślubne?

Wygląd, układ graficzny, format czy kolorystykę zaproszenia warto dopasować do charakteru naszego przyjęcia weselnego. Jeśli będzie ono mniej zobowiązujące i przeprowadzane raczej w luźnej atmosferze, wówczas możemy sobie pozwolić na większą ekstrawagancję przy doborze zaproszeń. Jeśli natomiast wesele ma być stonowane i mocno formalne, takie też powinny być nasze ślubne zaproszenia. Nierzadko trafiają się również wesela tematyczne np. w stylu lat ’80 czy związane z jakimś filmem lub krajem, którym Państwo młodzi się pasjonują. Wówczas można pomyśleć nad specjalnymi zaproszeniami, dopasowanymi stylem do wesela. Będzie to świetne wprowadzenie do tematu dla osób zaproszonych!

Ostatnio bardzo modne stają się przyjęcia weselne, w których wybrany jest kolor przewodni. W takim kolorze Pan Młody może mieć krawat, Pani Młoda buty lub kwiaty, a stoły przyozdobione będą ozdobami w tymże kolorze. W takim wypadku zaproszenia ślubne również mogłyby wpisywać się w tę koncepcji, co będzie bardzo spójne i w dobrym guście.

Funkcje zaproszeń ślubnych – co powinno się znaleźć na zaproszeniu?

Na zaproszeniu na wesele należy zawrzeć szereg istotnych informacji dotyczących organizacji eventu. Nie może więc zabraknąć na nim danych adresowych zarówn miejsca ślubu jak i przyęcia weselnego. Dobrym zwyczajem jest załączenie mapy dojazdu, tak aby ułatwić wszystkim pojawienie się na czas na miejscu. Nie zaszkodzi też dołączyć ewentualnych sugestii dotyczących prezentów – wiele par na zaproszeniu umieszcza prośby aby zamiast kwiatów podarować parze młodej wino lub kupony lotto. Nie zapomnijmy również wstawić na zaproszeniu godziny rozpoczęcia imprezy! Nie chcemy chyba później mieć nieprzyjemnej niespodzianki, prawda?

Gdzie kupić zaproszenia na ślub?

Dobrym rozwiązaniem jest zakup zaproszeń na wesele w sklepach internetowych, które często proponują większy wybór niż sklepy stacjonarne. Ciekawy wybór zaproszeń ślubnych znajdziecie w sklepie Zapi.pl, który w swojej ofercie posiada bogatą ofertę papeterii weselnej. Każda, nawet najbardziej wymagająca para młoda znajdzie tam coś dla siebie. Kiedy już wybierzecie najlepsze i najbardziej pasujące do Was zaproszenia pozostaje tylko wręczyć je najbliższym osobom, w gronie których spędzicie te wyjątkowe chwile!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *