Oferty pracy Warszawa

Rynek pracy w Warszawie jest jednym z najbardziej sprzyjających pracownikom w całej Polsce. W Stolicy bowiem występuje bardzo niewielkie bezrobocie, jest to zaledwie 1,5% osób, natomiast w skali całego województwa mazowieckiego wynik ten to 4,8%. Warszawa jako Stolica kraju i największe miasto jest miejscem, gdzie znajduje się wiele firm, urzędów, kin, restauracji, miejscem gdzie tętni życie kulturalne i turystyka, a więc nie ma co się dziwić, że ofert pracy w Warszawie nie brakuje. Są to zarówno prace dla osób niewykwalifikowanych, które dopiero zbierają doświadczenie zawodowe i np. w trakcie studiów chcą sobie dorobić pracując dorywczo ale również prace dla osób o wysokich kompetencjach. W Warszawie bowiem nie brakuje firm specjalistycznych, które intensywnie poszukują pracowników umysłowych o wysokim stopniu wykwalifikowania. Choć praca w Warszawie wydaje się kwestią stosunkowo prostą, gdyż nietrudno znaleźć zatrudnienie w tym mieście to jednak warto pamiętać, że istnieje tu też duża konkurencja, gdyż z całej Polski a także z innych krajów przyjeżdżają tu najlepsi specjaliści w poszukiwaniu pracy. Poniżej przedstawiamy oferty pracy w Warszawie udostępnione przez Centralną Bazę Ofert Pracy:

RSS Praca w Warszawie – wybrane oferty

 • Sprzedawca 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: wg. programu stażu
 • Sprzedawca obwoźny z samochodu (vanseller) 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: wg. programu stażu
 • Pracownik produkcji 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: Szkolenie BHP, ppoż., szkolenie stanowiskowe, przygotowywanie surowców, obsługa maszyn, pakowanie produktów utrzymywanie higieny stanowiskowej.
 • Kosztorysant 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: wykonywanie kosztorysów budowlanych
 • Pracownik gospodarczy 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: Wykonywanie prac porządkowych w budynku i w terenie wokół budynku (wejście, plac zabaw). Dezynfekcje. Zgłaszanie bieżące usterek. Przestrzeganie regulaminów.
 • Pracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: Pracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych
 • Opiekunka dziecięca 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: Opiekunka dziecięca
 • Wychowawca w placówkach oświatowych 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: Wychowawca w placówkach oświatowych
 • Pomoc administracyjna 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: Pomoc w Referacie Inwestycji i Planowania Przestrzennego w zakresie koordynowania inwestycji gminnych - zapewnienie prawidłowego przebiegu realizacji zadań w tym zakresie. Pomoc w archiwizacji dokumentów Referatu.
 • Robotnik gospodarczy 27 marca 2023
  Zakres obowiązków: prace porządkowe, drobne naprawy, obsługa pojazdów, prace ogrodnicze