Oferty pracy Warszawa

Rynek pracy w Warszawie jest jednym z najbardziej sprzyjających pracownikom w całej Polsce. W Stolicy bowiem występuje bardzo niewielkie bezrobocie, jest to zaledwie 1,5% osób, natomiast w skali całego województwa mazowieckiego wynik ten to 4,8%. Warszawa jako Stolica kraju i największe miasto jest miejscem, gdzie znajduje się wiele firm, urzędów, kin, restauracji, miejscem gdzie tętni życie kulturalne i turystyka, a więc nie ma co się dziwić, że ofert pracy w Warszawie nie brakuje. Są to zarówno prace dla osób niewykwalifikowanych, które dopiero zbierają doświadczenie zawodowe i np. w trakcie studiów chcą sobie dorobić pracując dorywczo ale również prace dla osób o wysokich kompetencjach. W Warszawie bowiem nie brakuje firm specjalistycznych, które intensywnie poszukują pracowników umysłowych o wysokim stopniu wykwalifikowania. Choć praca w Warszawie wydaje się kwestią stosunkowo prostą, gdyż nietrudno znaleźć zatrudnienie w tym mieście to jednak warto pamiętać, że istnieje tu też duża konkurencja, gdyż z całej Polski a także z innych krajów przyjeżdżają tu najlepsi specjaliści w poszukiwaniu pracy. Poniżej przedstawiamy oferty pracy w Warszawie udostępnione przez Centralną Bazę Ofert Pracy:

RSS Praca w Warszawie – wybrane oferty

 • Pracownik wspomagania produkcji 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Pracownik wspomagania produkcji Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle KOD 932990
 • Pracownik wspomagania produkcji 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Pracownik wspomagania produkcji Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle KOD 932990
 • Kierowca - magazynier (PO WER / FP) 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: - odbiór towaru od kontrahentów - weryfikacja sprawności odebranego towaru - przygotowywanie towaru do sprzedaży oraz wysyłki DEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO STAŻU: umowa o pracę na min. 3 m-ce (min. 1/2 etatu)
 • Pracownik wspomagania magazynu 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Pracownik wspomagania magazynu 933304 — nazwa: Robotnik magazynowy
 • Kontroler jakości 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Kontroler jakości kod: 311937 — nazwa: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych
 • Magazynier 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Magazynier Magazynier kod: 432103 — nazwa: Magazynier
 • PRACOWNIK HALI - DZIAŁY ŚWIEŻE 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Dbałość o jakość i świeżość sprzedawanego asortymentu. Obsługa i doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb, uzupełnianie asortymentu oraz poprawność jego oznakowania. Zapewnianie odpowiedniej ekspozycji. Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22. Sporadycznie praca w porze nocnej.
 • Kontroler jakości 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Kontroler jakości Kontroler jakości wyrobów przemysłowych kod: 311937
 • Kasjer / Kasjerka 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta. Budowanie dobrych relacji z klientami, rzetelne przyjmowanie płatności. Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych. Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie dwu lub trzyzmianowym. Sporadycznie praca w porze nocnej. Elastyczny czas pracy.
 • Pracownik wsparcia klienta 7 lipca 2022
  Zakres obowiązków: Wykładanie na półki produktów spożywczych i przemysłowych. Dbanie o atrakcyjną ekspozycję produktów, czystość i higienę półek. Kontrola aktualności etykiet cenowych. Kontrola dat ważności produktów. Terminowe przygotowywanie i realizacja zamówień klientów sprzedaży internetowej. Obsługa tabletu i skanera do kompletowania zamówień. Praca od poniedziałku do niedzieli, w systemie dwuzmianowym w godz. 6-14, 14-22. Sporadycznie praca […]