Runners Club

Lubisz sport i masz trochę wolnego czasu w najbliższą niedzielę? Jeśli tak to wykorzystaj ładną, wiosenną pogodę i przyjdź do Łazienek Królewskich w Warszawie, gdzie organizowane będzie wyjątkowe wydarzenie dla fanów biegania. Royal Runners Club to impreza organizowana przez New Balance i Muzeum Łazienki Królewskie, a dedykowana wszystkim biegaczom.

Podczas biegowych spotkań uczestnicy będą mogli wraz z trenerami New Balance oraz biegającymi przewodnikami, pokonywać zróżnicowane trasy, i realizować zaplanowany cykle treningowe, dodatkowo odkrywając Łazienki. O sportową jakość i dobrą atmosferę zadbają m.in Bartek Olszewski (warszawskibiegacz.pl), Kasia Gorlo (runtheworld.pl), Łukasz Jóźwiak (runevolution.pl) Paweł Olszewski (Fundacja Maraton Warszawski), Wojciech Kopeć (@KopecWojciech) oraz Piotr Cypryański.Formuła treningów ma charakter otwarty, a każdy bez względu na poziom wytrenowania, może realizować tu swoje biegowe cele. „

Zainteresowani? Zapraszamy więc jutro na godzinę 9:00 na taras Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich. Co więcej, wydarzenie to będzie cykliczne, jeśli się Wam więc spodoba to śmiało wpadajcie w każdą niedzielę. Powodzenia!

Opublikowano w kategorii: Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *