czipowanie psów

Już w niedzielę 2 czerwca odbędą się po raz pierwszy w Warszawie PupiLove Targi. Wydarzenie odbędzie się w obiekcie „BABKA do wynajęcia” w godz. 10-18 (ul. Młocińska 5/7, w pobliżu CH ARKADIA). Wstęp na wydarzenie dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone czworonogi będą mile widziane.

Jest to wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów z Warszawy i okolic. Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić stoiska wielu małych, często rodzinnych firm i manufaktur, które tworzą z pasją m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, karmy, smakołyki i kosmetyki, bandanki i zabawki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.
Organizatorzy akcji chcą promować małe, często rodzinne firmy, które z wielką pasją tworzą niezwykłe akcesoria i produkty dla psów i kotów, a jednocześnie chcą aby miłośnicy czworonogów znaleźli u nich oryginalne i najlepsze pod każdym względem artykuły dla swoich pupili i dla siebie. Zwłaszcza takie, których nie znajdziemy w większości sklepów zoologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *