Warszawiaku! Miasto pomoże Ci się obronić przed atakiem!

Warszawiaku! Miasto pomoże Ci się obronić przed atakiem!

14 września 2023 0 przez Redakcja

Stołeczna Straż Miejska ogłasza trzecią edycję bezpłatnych kursów samoobrony pod nazwami „Bezpieczna Warszawianka” i „Bezpieczny Warszawiak”. To doskonała okazja dla mieszkanek i mieszkańców stolicy, by nauczyć się podstawowych technik obrony osobistej i poczuć się bezpieczniej w mieście.

Termin zgłoszeń do 15 września

Zgłoszenia do kursów „Bezpieczna Warszawianka” i „Bezpieczny Warszawiak” są przyjmowane do 15 września. To wyjątkowa okazja, by zdobyć nowe umiejętności, które mogą okazać się nieocenione w sytuacjach wymagających obrony osobistej.

Jesienna Edycja: 25 września – 1 grudnia

Jesienna edycja kursu rozpocznie się 25 września i potrwa do 1 grudnia. To 10 tygodni intensywnego szkolenia, które pozwoli uczestnikom na poznanie podstawowych technik samoobrony oraz zwiększenie pewności siebie w codziennym życiu.

Obrona osobista w Twoich rękach!

Dzięki temu szkoleniu uczestnicy będą mogli nauczyć się, jak obronić się w sytuacjach zagrożenia. Instruktorzy ze straży miejskiej, wykwalifikowani w dziedzinie samoobrony, przekażą cenne umiejętności uczestnikom kursu.

Miejsca dla 96 Warszawianek i 32 Warszawiaków

Grupy kursowe będą miały ograniczoną liczbę miejsc. Dla 96 warszawianek i 32 warszawiaków będzie to okazja do nauki samoobrony pod okiem profesjonalistów. To idealna szansa, by zdobyć nie tylko nowe umiejętności, ale także pewność siebie.

Jak zapisać się na kurs?

Zapisy telefoniczne na kursy „Bezpieczna Warszawianka” i „Bezpieczny Warszawiak” ruszyły dzisiaj i będą prowadzone do jutra w godzinach 8.00-14.00. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 855 33 13 i zgłosić swoje uczestnictwo.

Stołeczna Straż Miejska dba o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich mieszkańców, oferując bezpłatne kursy samoobrony. To szansa, której nie warto przegapić, by nauczyć się, jak chronić siebie i swoje bliskich w sytuacjach zagrożenia. Zapisz się już teraz i ucz się obrony osobistej od najlepszych!