Wyszkowski Teatr Tańca przygotował nowy spektakl dla widzów z Wyszkowa i okolic. Xanartheis, bo taki jest tytuł spektaklu zobaczyć będzie można m.in 17 i 18 października w godzinach 9.00, 10.30, 12.00 podczas wystąpień dla szkół oraz dzień później, 19 października w godzinach 19.00 i 20.00 na gali w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

Jak zapowiadają organizatorzy Xanartheis to opowieść „o powrocie do własnej tożsamości, wewnętrznego pokoju i siły. Do życia w zgodzie z własnym sumieniem.”. Brzmi tajemniczo? Najlepiej więc udać się samemu na spektakl i przekonać się czym owy powrót do pokoju i siły jest. Rezerwacji biletów można dokonywać pod numerem telefonu: 509 393 061.

Za choreografię i reżyserię spektaklu odpowiadają: Martyna Busławska i Artur Bajll. Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest Jolanta Wiśniewska. Dorota Lipińska zaś odpowiada za stronę menadżerską i koordynację projektu. Reżyserem światła i scenografem jest Damian Białorudzki, a za muzykę odpowiada Studio RG. Kostiumy dla uczestników spektaklu przygotowało Noir Duo oraz wspomniana wcześniej Jolanta Wiśniewska, a także Anna Morka. Graficzna strona projektu to Mariusz Małecki, a za zdjęcia odpowiada Salem Studio.

Poniżej mapa dojazdowa do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”, w którym odbędzie się wydarzenie, we wskazanych wyżej terminach:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu organizowanym przez Wyszkowski Teatr Tańca. Warto wspierać i doceniać lokalne inicjatywy o charakterze kulturalnym, w których udział biorą młodzi ludzie. Poniżej plakat reklamujący całe przedsięwzięcie, na którym znajdziemy również obsadę spektaklu Xanartheis.

ulotkawyszkowski teatr tanca

Opublikowano w kategorii: Kultura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *