Nowa łazienka? Projekt, zakupy i montaż w jednym miejscu!

Nowa łazienka? Projekt, zakupy i montaż w jednym miejscu!

24 listopada 2022 0 przez Redakcja

Kompleksowy, ale szybki remont łazienki? Z Komfort to możliwe! Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów. Nie tylko znajdziesz w nich pełną ofertę mebli, dodatków i urządzeń sanitarnych. Możesz również skorzystać z szerokiej gamy usług, obejmujących m.in. stworzenie indywidualnego projektu, pomoc przy doborze poszczególnych elementów wyposażenia łazienki, a także ich transport i montaż. To najlepszy sposób na remont!

Od czego zacząć remont łazienki?

Zarówno samodzielny remont łazienki, jak i ten wykonywany przez specjalistów, musi być zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego pierwszym etapem prac jest stworzenie projektu. Powinien on uwzględniać zarówno nasze potrzeby i oczekiwania, jak i ograniczenia i możliwości wynikające m.in. z kształtu i wielkości pomieszczenia. Jest to ważne zarówno w przypadku remontu małej łazienki w bloku, jak i takiej o naprawdę dużym metrażu. Na tym etapie podejmujemy decyzje dotyczące wystroju wnętrza oraz sprzętów, jakie mają być w nim umieszczone. W rezultacie bywa on naprawdę czasochłonny i po prostu trudny. 

Remont łazienki od podstaw z Komfort

Nie masz czasu, wiedzy lub ochoty, by samodzielnie tworzyć projekt przed rozpoczęciem remontu łazienki? Zamów go w jednym z salonów Komfort! Przyjdź do nas i opisz swoje wymarzone wnętrze. Doświadczeni architekci przedstawią Ci propozycje, które w razie potrzeby można zmodyfikować — tak, by spełniały Twoje oczekiwania w stu procentach. 

Dbamy przy tym o Twoją wygodę — dlatego wszystko, co potrzebne do remontu łazienki i realizacji projektu znajdziesz w naszych salonach. Zapewniamy też transport oraz montaż zamówionego w dowolnym sklepie stacjonarnym w Warszawie wyposażenia łazienki. 

Znajdziesz nas w kilku lokalizacjach w obrębie stolicy:

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Jeden z cieszących się największą popularnością sklepów z wyposażeniem łazienek w Warszawie znajdziesz w CH Okęcie Park przy ul. Mineralnej. To tutaj mieści się salon Komfort, który zachwyca kompleksową ofertą produktów oraz usług. Profesjonalni doradcy pomogą Ci zaprojektować i wyposażyć łazienkę, która będzie idealnie spełniać Twoje potrzeby. W dodatku naprawdę łatwo do nas trafisz — centrum handlowe położone jest w pobliżu Alei Krakowskiej oraz Alei Polskiej Organizacji Wojskowej. Zapewnia to doskonały dojazd z południowych dzielnic miasta oraz sąsiadujących z nimi miejscowości.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Sklep przy ulicy Malborskiej 49 znajduje się praktycznie na granicy Warszawy, Marek i Ząbek, na terenie ogromnego kompleksu handlowo-usługowego. Możesz do nas łatwo dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Liczne parkingi oraz przystanki (przede wszystkim CH Marki oraz Ząbki-Radzymińska) sprawiają, że wizyta w tym salonie Komfort będzie prawdziwą przyjemnością — niezależnie od środka transportu.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa 

Kolejnym miejscem, w którym stworzysz i zrealizujesz projekt wymarzonej łazienki, jest sklep Komfort mieszczący się w CH Atrium Targówek, w pobliżu Trasy Toruńskiej. Choć położony jest na terenie Bródna, można tutaj łatwo dojechać również z północnych dzielnic lewobrzeżnej Warszawy, np. Marymontu, Słodowca czy Bielan. Poruszasz się komunikacją miejską? W pobliżu naszego sklepu znajdują się m.in. przystanki Ostródzka oraz CH Targówek. 

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki, Elektronowa 2, Warszawa

Kompleksową ofert produktów i usług dla Twojej łazienki możesz cieszyć się także, odwiedzając salon Komfort przy ulicy Elektronowej 2. Znajduje się on przy Auchan Modlińska, w pobliżu węzła Żerań FSO. Można tu łatwo i szybko dotrzeć z niemal całego terenu prawobrzeżnej Warszawy. Lokalizacja ta jest bardzo dogodna również dla osób z okolic Legionowa, Chotomowa, Jabłonnej i innych miejscowości sąsiadujących z północnymi krańcami stolicy.

Elektronowa 2, 03-219 Warszawa

887 776 684

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi i Łazienki, Plac Szwedzki 3, Janki

Wszystko, czego potrzebujesz, by urządzić łazienkę, znajdziesz też w ofercie sklepu Komfort mieszczącego się w Homepark Janki. Jest on zlokalizowany w bardzo bliskiej odległości od południowo-wschodnich dzielnic Warszawy oraz pobliskich miejscowości, w tym Pruszkowa i Raszyna. Dojazd do naszego sklepu jest bardzo łatwy i szybki — zarówno dzięki sąsiedztwu ważnych dróg, jak i przystanków komunikacji miejskiej.

Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

691 761 493


zdjęcie: komfort.pl