Osiedle na Woli – trwa sprzedaż II etapu

Osiedle na Woli – trwa sprzedaż II etapu

9 czerwca 2020 0 przez Biuro prasowe Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości rozpoczął sprzedaż drugiego etapu warszawskiego osiedla Wola Skwer przy ul. św. Stanisława. W ofercie znajdzie się 155 mieszkań od 1- do 6-pokojowych (od 25,5 do 149 m kw.), wszystkie z balkonami, tarasami lub ogródkami.

Jak mówi Iwona Pasterska, kierownik biura sprzedaży, drugi etap powstaje w drugiej linii zabudowy od ul. Obozowej. Dzięki temu mieszkania będą ciche i z widokiem na zielony dziedziniec lub na lokalną uliczkę, co pozwoli na zachowanie kameralnego charakteru osiedla. A jeśli dodamy do tego atrakcyjne rozkłady mieszkań zarówno tych większych, jak i niewielkich „dwójek” oraz największe wśród okolicznych inwestycji balkony i tarasy, to widzimy, że jest to miejsce nie tylko dobre dla rodzin, ale i atrakcyjna lokata kapitału – wylicza.

Na wewnętrznym dziedzińcu zaplanowano różne strefy – zabaw, ćwiczeń i wypoczynku. Mała architektura (ławki, drewniane podesty) oraz różnorodna zieleń będą wyróżnikiem osiedla. Zieleń pojawi się również przed budynkiem od strony ulicy – nowy skwer miejski będzie dostępny dla wszystkich.

Projekt osiedla przygotowała pracownia PIG Architekci. Projektanci zastosowali lubianą, jasną kolorystykę oraz stolarkę okienną w kolorze drewna. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Więcej o osiedlu Wola Skwer II na https://wolaskwer.pl/e2/.

Źródło: Informacja prasowa