budowawtrakcierealizacji

Jeśli zastanawiasz się ile musisz wydać na remont mieszkania to z podpowiedzią przychodzi nowy raport portalu Fixly.pl. Redakcja portalu podsumowała rynek remontowy w Polsce. Dzięki temu wiemy, że mieszkańcy Warszawy na remonty mieszkań w ciągu roku wydają około 5 tysięcy złotych. Dużo więcej wydają mieszkańcy Krakowa czy Łodzi (około 11 tysięcy złotych).

75 proc. Polaków deklaruje, że ma w domu lub mieszkaniu do wykonania pracę, która wymaga pomocy fachowca – wynika z badania przeprowadzonego przez Fixly.pl. Najczęściej poszukiwany jest hydraulik. Z jego usług chciało skorzystać 22 proc. respondentów. W dalszej kolejności znaleźli się: specjalista od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego i RTV (19proc.), złota rączka (16 proc.), czyli fachowiec od różnego rodzaju napraw czy prac montażowych, elektryk (14 proc.), ekipa sprzątająca (10 proc.), stolarz (8 proc.) oraz malarz (7proc.).” – czytamy w raporcie.

Gdzie znaleźć pełny raporty na temat rynku remontowego w Polsce?

Badanie zostało przeprowadzone przez serwis na grupie 1000 osób mieszkających i/lubpracujących w Polsce. Raport dostępny jest na stronie: https://fixly.pl/blog/fachowcy/uslugi-fachowcow-w-polsce-raport/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *