Catering Dietetyczny – Sprawdzona Fit dieta pudełkowa w Warszawie

Catering Dietetyczny – Sprawdzona Fit dieta pudełkowa w Warszawie

11 stycznia 2022 0 przez Redakcja

Odpowiednio zbilansowana, racjonalna dieta wpływa nie tylko na zachowanie smukłej i zdrowej sylwetki ale ma także wpływ na samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Pozwala uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak miażdżyca, nadciśnienie czy cukrzyca, zwiększa wydajność organizmu w ciągu dnia a także sprawia, że czujemy się pełni energii. W dzisiejszych czasach niewiele osób ma czas na planowanie oraz przygotowywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków. W takiej sytuacji naprzeciw potrzebom wychodzi catering dietetyczny, który pozwala dbać o zdrowie, oszczędzając czas oraz pieniądze.

Czym jest i na czym polega catering dietetyczny?

Catering dietetyczny określany także jako dieta pudełkowa, to przygotowany przez specjalistów od spraw żywienia odpowiedni zestaw posiłków dostarczany bezpośrednio pod drzwi klienta. Osoby zapracowane, zabiegane a także te ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi dzięki usługom cateringu żywieniowego zyskują możliwość na regularne spożywanie zbilansowanych i dopasowanych do ich potrzeb posiłków.

Catering dietetyczny Warszawa oferuje świeże posiłki przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych i najwyższej jakości składników. Każdy klient ma możliwość wyboru pomiędzy wieloma rodzajami diet, do których zaliczyć można m.in.

– dietę redukcyjną pozwalającą na zrzucenie zbędnych kilogramów bez konieczności głodzenia się,

 – dietę antyzapalną polecaną m.in. dla osób cierpiących na nowotwory, endometriozę),

– dietę wegańską oraz wegetariańską,

– dietę dostosowaną do potrzeb alergików np. dietę eliminującą laktozę lub gluten,

– dietę dla sportowców idealną podczas budowania masy mięśniowej.

Szeroki wybór produktów oraz diet sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie posiłki idealne dla siebie. Co ważne, każda z diet komponowana jest przez doświadczonych dietetyków, dzięki czemu zyskuje się pewność że posiłki są dobrze zbilansowane oraz dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Najważniejsze zalety cateringu dietetycznego

Korzystanie z cateringu dietetycznego pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Sprawdzona Fit dieta pudełkowa w Warszawie daje szansę na oszczędzenie czasu nie tylko na wybieraniu odpowiednich produktów i przygotowywaniu posiłków, ale także na planowaniu zbilansowanej diety oraz liczeniu kalorii oraz wartości poszczególnych składników odżywczych. Dieta pudełkowa to zdrowe posiłki, zapewniające optymalną ilość witamin, makro oraz mikroelementów jakie powinny zostać dostarczone organizmowi każdego dnia. Dlatego jest rozwiązaniem idealnym nie tylko dla osób które dużo pracują, ale także dla rodzin z dziećmi, gdzie ważna jest każda godzina zaoszczędzonego czasu. Codzienna dostawa do wyznaczonego miejsca (domu lub pracy) jest gwarancją świeżości dostarczanych potraw.

Fit catering zapewnia różnorodność dań, na co często nie można sobie pozwolić przygotowując samodzielnie posiłki. Jest też dobrym wyborem dla wszystkich osób nie potrafiących oraz nie przepadających za gotowaniem. Daje szansę na cieszenie się bogactwem smaków przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnego i zdrowego sposobu odżywiania.